Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik együttes száma tetszik...

Melyik együttes száma tetszik a legjobban Metallica vagy Stratovarius?

Figyelt kérdés

Ugyan arról a dologról szól mindkettő.


Metallica - heavy, trash metal

https://www.youtube.com/watch?v=7mK3LHSg0jY


Stratovarius - power metal

https://www.youtube.com/watch?v=k2uLSvT0ERM


Nekem Stratovarius jobban bejön.



2015. márc. 18. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kirk szólója nem nagy szám összevissza ökörködik míg Timo Tolkkié tökéletesen oda illik.
2015. márc. 18. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

2 külön stílusról beszélsz... hogy is lehetne összehasonlítani a kettőt? Meg amúgy is, erősen szubjektív ez az egész. Értelmetlen a kérdés.


"Kirk szólója nem nagy szám összevissza ökörködik míg Timo Tolkkié tökéletesen oda illik."


Szóval azt várod, hogy mindenki egyetértsen veled? Vagy megerősítést vársz? Gratulálok. Biztos besértődnél és seggfájnál, ha azt mondanám, hogy nekem a Metallica jobban bejön...

2015. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

dehogyis én csak hallani akarom a véleményeket.

Tudtam hogy valaki azzal jön "hát ez két különböző stílus blaa bla blaa"

Tudom hogy két különböző stílus szerinted miért írtam ki a nevük mellé!

Ezek szerint Te is csak a másikat basztatni!

És ez nem vitatkozás ne úgy vedd!

és nincs semmi bajom azzal aki metallicát szereti én jól megmondtam hogy az övék nekem nem nagyon jön be, viszont szerettem az ő zenéjüket is, de nem ezt a számukat.

2015. márc. 18. 16:32
 4/11 A kérdező kommentje:

Miért nem tudtál volna annyit írni: Nekem a metallica és kész!

Ki kérte hogy kötözködj?

2015. márc. 18. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy fogalmaztál, abból nagyon az jön le pedig, hogy egyetértést vársz... (egyébként egyiket sem szoktam hallgatni, de ha választani kéne, akkor Metallica, de mindegy, nem lényeg).
2015. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

na köszi normális választ és akkor én is normálisan írok.

mindkettőt szeretem de engem ez a Kirk Hammett számomra nem valami jó gitáros. Az jó hogy tud gyorsan játszani amiben tényleg jó is, de a hangok kiválasztássávval nem értek vele egyet valahogy nem illenek oda általában amiket szólózik.

Ennek a számnak a szólója is egyrésze egész érdekesre sikeredett a másik része meg valami maszlag szerűség Wah effekt pedállal fűszerezve.

2015. márc. 18. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, megint egy Kirk fikázó okostojás.

Nagy divat ez és gondolom jól hangzik és menő leszel a haverok körében, hogy lebénázod a világ egyik leghíresebb metal bandájának a szólógitárosát.

Persze a zene ízlés kérdése, de Kirk azért már letett az asztalra szólógitározás terén pár munkát, amiket 30 év alatt milliók szerettek meg újra és újra. Emberek milliói kezdtek el gitározni a hatására, de te jobban tudod, hogy béna, szóval igazad van, ne hallgasd!

2015. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy egy tehetségtelen ember. és azt sem hogy nem szeretem hallgatni. Tisztában vagyok vele hiszen a kezdeti gitáros énemhez képest sokat inspirált a zenéje, akkor még nem tudtam hogy amit csinál az valójában mégsem olyan bonyolult és nem mindig jó csupán tapasztalatot szereztem. Sokkal nagyobb emberek zenéjét is megismertem az utóbbi pár hónapban és már olyan szintre jutott a tudásom hogy mégsem gondolom olyan nagy gitárosnak sőt inkább csak átlagosnak.
2015. márc. 18. 20:09
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

De egy szólónál nem az a lényeg, hogy milyen szinten van a gitáros, hanem az, hogy amit játszik milyen hatással van az emberekre.

Ezt nem a technikai tudás határozza meg.

2015. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a power metalt, de itt ki kell jelentem, hogy jobb, mint a 'Tallica.
2015. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!