Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a zenekarokról?

Figyelt kérdés
A Day To Remember, All Time Low, Asking Alexandria, Avenged Sevenfold, Being As An Ocean, Black Veil Brides, Blessthefall, Blink-182, Brand New, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine, Citizen, Falling In Reverse, Guns N' Roses, I See Stars, Issues, Mayday Parade, Memphis May Fire, Motionless In White, My Chemical Romance, Nirvana, Of Mice & Men, Panic! At The Disco, Parkway Drive, Pierce The Veil, Pink Floyd, Real Friends, Skillet, Sleeping With Sirens, Suicíde Silence, Sum 41, The Amity Affliction, The Beatles, The Misfits, The Pretty Reckless, While She Sleeps, You Me At Six

2015. márc. 20. 14:02
1 2 3
 21/26 rekuci1998 válasza:
0%
wáááá a black vwil brides a legeslegjobb <3
2015. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%
ÁÁÁ imádom a A7X-et ...... még a bvb bfmv gnr a nirvana pink floyd skillet és a the beatles amit még ezek közül szeretek!!!
2015. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
28%

Linkin Park & Hollywood Undead kimaradt. :DD


Egyébként az Asking Alexandria egy nagyon jó együttes. Ezek közül. A többi sem rossz! Jó ízlésed van:D :)

2015. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nagyrészt ( van amelyiket nem ismerem ) tudom ajánlani az összeset báár sokat nem sorolnék egy kategóriába sok szempontból de a felsoroltak közül van heavy metal , metalcore , post- hardcore , Death Metál stb szoval mar "metál" zeneileg sem egy csoportba sorolhatóak :D de jók
2016. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy tehetségtelennek nevezte az első pár válaszoló "le snobs" az olyan bandákat mint, az Avenged Sevenfold, vagy Nirvana, Próbáltad már eljátszani az egyik dalukat is? :D Az A7X sokkal kreatívabb(sznobok és poprajongók felháborodására) mint a Beatles, de ez a popzene lényege, legyen egyszerű és szeressék a tinilányok. Én mondjuk tisztelem a Beatlest amiért ilyen sokan szeretik de én nem szeretem. Sevenfold Rules! A Blink-182 szerintem egy rendkívül egyedi zenekar volt(amíg Tom ki nem lépett), elég nagy nyomot hagyott a PoP-Punk-Rock műfajban. A Misfits szintén rendkívül egyedi Horror-Punk banda, és voltak jó slágereik(nem hiába láthatsz több híres bandatagon Misfits pólót pl.:Metallica,Avenged Sevenfold...) A Skillet szerintem rendkívül dallamos, fülbemászó, heavy- metálos zenét nyomat. Az ilyen Metalcore, Deatcore, mint az Asking Alexandria bandákat nem nagyon szeretem mert nem érted mit énekel és szerintem a szülők is elgondolkodnak ilyenkor hogy ez mi a ..? Persze lehet érthetően is üvölteni pl.: Korai Avenged Sevenfold, Slipknot. A Gun's n Roses-nak is szép múltja van, nagyon jó zenét játszanak ezzel a Rock'n glam-es hangzással. Amikor Slash volt a gitáros akkor toppon voltak.(most újraegyesültek)

Ez a téma abszolút szubjektív dolog. Izlések és pofonok.

Nekem a kedvenc zenekarjaim: Metallica, Avenged Sevenfold, ACDC, Linkin Park, P.O.D., Rage Against the Machine,Black Sabbath, Offspring, blink-182.

2016. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Pink Floyd és Misfits bejön, de a többi számomra nagyon túlértékelt/mainstream.
2018. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!