Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most van pénzem venni egy új...

Most van pénzem venni egy új hangszert, de nem tudom, hogy 12 húros akusztikus gitárt vegyek vagy esetleg egy basszusgitárt?

Figyelt kérdés
Akusztikus gitárnak egy Epiphone Dr-212-t néztem ki,basszusnak pedig vagy egy Cort Action tr-t,vagy egy Cort Gb-pj 2ts-t.Az akusztikus hangja lenyűgözött,de egyszer kipróbáltam egy basszust és nagyon megkedveltem.
2015. márc. 21. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tangóharmonikát.
2015. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2015. márc. 21. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő hangszer másra jó.

Neked kell eldönteni melyiket akarod nem mi, de én

a basszgitárt, a kettő közül pedig te tudhatod melyiket szeretnéd, ugyanabban a kategóriába sorolható mindkettő.

Elkel menni és kipróbálni őket aztán megtudod melyik a neked való.

2015. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen más emelet a kettő! :) erre nem lehet igazán értelmes választ adni, mert nem lehet összehasonlítani! Először döntsd el, hogy basszusozni vagy szóló/akusztik gitározni akarsz!
2015. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!