Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik/utálják...

Miért nem szeretik/utálják sokan a Kárpátia együttest?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha a szöveg a lényeg miért nevezik magukat zenésznek?
2010. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem értem miért utálja bárki is. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz a zene,lehet őket nem szeretni,nem hallgatni,de azért az utálatot nem érdemlik! Nemzeti érzelmű dalokat énekelnek,és igazán nem bántanak ezzel senkit!
2011. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az ilyen NKS meg kilakikitt zenék szövegileg nagy számok??

bocs hogy így 2 év után írok!

én bírom őket 15/F

2013. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Akár szereti valaki a Kárpátiát, akár nem, a szöveg a lényeg. Nem azt kell nézni, hogy mennyire bugyuta hanem hogy mit akar mondani!!!!!! Minden szám egy-egy téma: haza, háború, szerelem. Ezek az élet fontosabb szavai közé tartoznak. Ezen kellene gondolkodni."


Épp ellenkezőleg gondolom. Felőlem nem kell megváltani a világot, énekelhet nekem a strandolásról is, de látszódjon a szövegen, hogy 5 percnél többet fektettek bele, ne legyen bugyuta, és ne csak azért írják, mert rímel. Pl. a Tankcsapdára igaz az utóbbi: néha szerintem végig sem gondolják a rímeiket, csak rímel, aztán jó napot. Zeneileg sem nagy szám a Kárpátia. Tankcsapda, és Kárpátia koncerten is voltam már, nem éreztem a feelinget, amiről beszéltek. Pedig szeretem a rockot.

2013. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Egyébként azzal értek egyet, aki írta, hogy azért, mert más az ízlésük. Nem kell mindenkinek szeretnie. én épp azt látom, hogy sokan szeretik.


Régi a kérdés, de azért hozzászóltam.

2013. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, és ha mindegy, mit mond, a fő tartalom a lényeg, pl. szerelem, akkor ennyi erővel Jusztin bíbört is hallgathatsz, ő is énekel a szerelemről.
2013. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!