Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jrock bandát ajánlanáto...

Milyen jrock bandát ajánlanátok? Én idáig a The Gazette-t hallgattam, tőlük szinte mindent, viszont picit unalmas már, vagy nem tudom, így olyan kellene, ami hasonló, vagy pl. ti is szeretitek a The Gazette mellett.

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Versailles, Jupiter, Mejibray, Miyavi, LM.C, Diaura, An Cafe

Amúgy, végre egy jrocker *-*

2015. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Én eddig hatalmas DIV fan voltam... ^^
2015. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


#1 ennyire kevesen vagyunk? :o

Amúgy nincs valaki csoport, ahol vannak többen is?


#2 eddig? mi történt? :)

2015. márc. 29. 14:40
 4/19 anonim válasza:

Guitar Vader

Csak sajnos már feloszlott.

2015. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Diaura, D=OUT
2015. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Unite, Royz, DIV, Meyibray,MoNoLith, LM.C, Screw
2015. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Dir en Grey


(bocsánat az offért)

Wú, még két jrocker rajtam kívül!^^ Aztaaaaaa *_*

2015. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi :DD

Lassan hallgatom őket, csak mondjuk elég ritka helyen találni albumokat. Idáig 2 tetszik, bár van akinek csak 1 albuma van.

Vagyunk páran. :D


Nem tudom, hogy olvassátok-e még, de ti megjelenésileg/stílusilag ilyen visual-kei-s ruhákban jártok, esetleg a hajtok olyan? :)

2015. ápr. 9. 22:19
 9/19 anonim ***** válasza:

Nightmare, D'espairsRay, Lycaon, Liplich, Merry, Girügamesh, Alice Nine, Sadie, Matenrou Opera, és még ajánlanék valakiket, akik ugyan nem visual kei-t játszanának, de szerintem zseniálisak, és az a Coldrain :) Most egy amerikai lemezcéggel kötöttek szerződést, de japánok, és nagyon tudják a dolgukat.


Más téma: igen, két évvel ezelőtt főként a kiegészítőket gyűjtöttem hűségesen, és majd ha idősebb leszek, lehet, hogy a sminkem kicsit hajazni fog rá, de amúgy nagyon szeretem az egyszerű, letisztult stílusokat, és meg se mondanád rólam, hogy mit hallgatok.

2015. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az exist+trace-t kihagytam, meg szerintem még egy csomót. Ők nők az összesen, de én elsőre észre se vettem.
2015. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!