Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok egy kis...

Pánikbeteg vagyok egy kis hipochondriával, rengeteg tünetem volt már, napközben is állandóan, mindig más Másnak is voltak hasonló tünetei nyugalomban is? A szorongás mellett?

Figyelt kérdés

Most a bal lábamban és kezemben érzek néha néha ilyen hangyamászásos érzés és a fejem bal oldala is feszül. Annyi mindenre paráztam már rá, minden félére, a leleteim teljesen jók, vérvétel-vizelet, kardiológia-ultrahang és ekg, terheléses ekg stb. minden jó volt. A vérnyomásom is jó volt a vizsgálaton. és már többször is voltam minden vizsgálaton?



Megtudna nyugtatni valaki,hogy ez is csak beképzelés,ugye?


Nagyon szorongós vagyok.


élsportoló vagyok,válogatott szintű


3-4 hónapja kezdődtek ezek a pszichoszomatikus problénmák.


Voltak pánikrohamaim,rengeteg,kemények stb..de utána jól voltam. Általában azért alakult ki,mert ráparáztam a szorongásos tüneteimre és csitt-csatt...


Az elme bármilyen tünetet feltud idézni,főleg ha hipochondriás hajlama is van?


2015. márc. 23. 18:04
 1/2 Paxel válasza:
konkrétan ugyan ez volt a bajom nekem is feszült a fejem enyhén rángatóztak az izmaim stb. minden képen pszichiátert keress fel!!
2015. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Paxel válasza:
mind össze 16 évesen szóval nekem még volt házi gyerekorvosom és ő utalt be.
2015. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!