Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a b. my. Lake...

Mi a különbség a b. my. Lake és a Strand Fesztivál közt?

Figyelt kérdés
Hisz elvileg mind a kettő ugyanakkor ugyanott lesz...
2015. ápr. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
a b.my.lake egy kisebb balaton sound, tehát inkább elektronikus zene lesz...hát kíváncsi leszek, mi lesz ezzel az összeköltözéssel...tavaly ugye balatonvilágoson volt...de biztos elférnek majd egymás mellett.
2015. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
ismerősöm dolgozik a Sziget Kft-nek, ő már több éve melózik a b my lake-en is, és elmondása szerint borzasztó, hallgathatatlan, rosszabb, mint a Sound. persze ízlések és pofonok, de össze se hasonlítható a Stranddal :)
2015. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Strand jobb milliószor
2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Látom, hogy évekkel ezelőtti a kérdés, de egyik válasz sem igazán tartalmazza a lényeget... A legnagyobb különbség a zenei stílus, ami miatt az egész hangulat is más a két fesztiválon. A B My Lake-en techno/tech house szól (de inkább techno), minimálisabb díszlet stb., undergroundabb az egész, a Strand Feszten pedig véleményem szerint kissé mainstreamebb, aktuális fellépők vannak, több a program, nagyobb hangsúlyt fektetnek a díszletre. A B My Lake kisebb réteget vonz (mivel a technot nem hallgatják annyian, mint a mainstream EDM-et), és ha lenne pl. egy dubstep fesztivál (nem tudom, Magyarországon van-e, lehet van, csak én nem vagyok otthon a témában), az is kevesebb embert vonzana, mint egy Strand, ahol fellép Majka, Steve Aoki, stb. A B My Lake-et viszont egyáltalán nem mondanám "egy kisebb Sound"-nak, tök más a kettő. (Én mindhárom fesztiválon voltam már, az előttem lévő válaszadókban viszont nem vagyok biztos.)
2021. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!