Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! BTS koncert?

Kpopperek! BTS koncert?

Figyelt kérdés
Tudni lehet már, hogy a BTS fog-e koncertezni Magyarországon? Néztem az oldalt ahol szavazni lehet, de nem igazodtam ki rajta túlságosan bár szavazni sikerült. Azt láttam, hogy a piros zónán belül (vagy mi) nekünk van a legkevesebb szavazatunk. Hány országba mennek el a legtöbbre szavazottak közül? Csak , hogy elköltsem-e a pénzem és úgysem fognak jönni vagy tartogassam még. A BTS a kedvenc bandám szóval igen..:c

2015. ápr. 7. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az az oldal, ha a végső zónára is kerülünk koránt sem biztos hogy jönnek. Idén hozzánk tuti nem jönnek. Case,koncert szervező a két kpop koncertet szervezésében is részt vett, mondta hogy nem jönnek. Helyette valónűleg két másik banda, de nincs bejelentve még semmi konkrétan
2015. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tervezik hogy jönnek valószínüleg 1-2, max.3 éven belül.:) Remélem minél hamarabb!
2015. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nemrég nyertek meg egy MTVs valamit és világturnéra indulnak elvileg más sztárokkal. [link]
2015. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A Legjobb koreai címet nyerték el így ők képviselték Koreát. Ez a Legjobb ázsiai előadó címen belül volt. Sajnos azt nem ők nyerték meg :/ Arról nem halottam hogy turnéra mennének. Most fognak comebackelni , utána lehet mennek nagy turnéra
2015. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
86%
gyertek fogjunk össze és mennyünk koreába BTS koncertre XD
2015. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Előző

Benne vagyok 😂

2015. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
örülök hogy te is benne vagy :3
2015. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőknek: benne vagyok én is.Valószínűleg idén nem jönnek.De ki tudja 1-2 év múlva.


Suga biased😀

2015. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz 2016-ban terveznek turnét, ha szerencsénk van jönnek :) Egy koncert szervező cég felmérést is indított, hogy milyen csapatokat érdemes hova vinni. Nem volt sok csapat felsorolva, és ott volt a B.A.P-s ( róluk tudom, hogy biztos terveznek turnét 2016-ban) Ezért gondolom, hogy olyan bandákat soroltak fel, akik jövőre turnéra indulnak. Szóval szurkoljunk hátha :D
2015. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 BTS FAN ***** válasza:
100%

Szia!

Jövőre azaz 2017-re Európai turnèt akarnak szervezni!!! Ès mèg nem 100% hogy Magyarországra jönni fognak, de szomszèdos országokba lehet!

Szóval azt mondom, hogy aki látja amit itt most kiírtam, az SZAVAZZON AZ OLDALAKON, HOGY EGYÜTT TOMBOLHASSUNK AKÁR ITT MAGYARORSZÁGON EGY BTS KONCERTEN!!!!!! HAJRÁ HUNGARIAN ARMY-K!!!! :D

(De ha könnek is Magyarországra, a jegy sem lesz egy OLCSÓ MULATSÁG!)

2016. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!