Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utáljátok Mr. Busta-t...

Miért utáljátok Mr. Busta-t és az AK-26-ot?

Figyelt kérdés
Érveljetek és fejtsétek ki több mondatba mi nem tetszik abból amit ők csinálnak. (Aki még a nevüket se tudja leírni mert analfabéta az ne is kommenteljen.)

2015. ápr. 9. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Akkor fektessük le mielőtt feleslegesen lefutandó körökbe bocsájtkozna valaki hogy én most Mr Bustáról mint előadóról fogok beszélni. Nekem spec ami a legvisszataszítóbb benne, az hogy mennyire nagyképű. Az ostoba ember legnagyobb ismérve. Azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt mert ő a Mr Busta. A másik ami meg inkább elszomorít, hogy az emberek követik, és felnéznek az ostobaságára. Valaki aki iránt tömegek vonzódnak, legyen már benne annyi tartás, meg társadalmi felelősség vállalás. Tehát legalább próbáljon valami pozitívat sugározni. Na Bustának ez nem megy. Csak az ilyen lumpó proliságok. Lásd: "ratatata madafaka, megeszik a g*ecimet, köscög Puzsér, meg mittomén még mik vannak..."


Amúgy tudod kire emlékeztet nagyon a Mr Busta attitűd?

Meg fogsz lepődni, Justin Bieberre. Mind a kettőt gyorsan érte a nagy siker, és ettől feljogosítva érzik magukat, hogy ők bármit erkölcsi érzék és a következmények vállalása nélkül megtehessenek. Plussz a rajongói, ne kerteljünk végig lehet nézni rajtuk hogy milyenek.


[link]


Csupa sutyerák az összes, másnak nem is lehet eladni ilyen fokú igénytelenséget. Bár lehet tévedek, és a sorok közt diplomás jogászdoktorok lapulnak meg, ki tudja.



Nagyképűség, mélystötét balkáni suttyóság csupa olyan dolog ami engem nagyon taszít, hát ezért utálom, mert benne ezek a dolgok manifesztálódnak.


Az Ak26-ot annyira nem ismerem, de akinek annyira alacsonyan van az önbecsülésük hogy ilyen Mr Busta félékkel vegyülnek, azoktól túl sokat nem várok el...

2015. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen egyetértek az elsővel. Busta egy igénytelen senkiházi, és hasonlóan igénytelennek és egyszerűnek kell lenni hozzá, hogy valaki kedvelje. Nyilván a nagy tömeget célozza meg, és mivel a fiatalság többségének értelmisége az átlag alatt van, így nyilván hamar populáris lesz. Ami szomorú dolog, de ez mindig is így volt. Én nem ítéllek el azért, amiért hallgatod, de nem is szeretnék veled barátkozni. Én még nem láttam olyan Busta hallgatót, aki se nem igénytelen, és az IQ-ja is több, mint egy marék lepkének. Úgy vélem, nincs is.


Ellenben az AK-26 még az egyik legnormálisabb zenét csinálja az egész rill trill bandában. Őket sem hallgatom, de rajtuk látszik, hogy nem arra az igénytelen populáris szarra mennek, mint Busta és társai.

2015. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Olvasom a kommenteteket, és látom arra a szintre mentek le mint Busta. Olyan stílusban próbáljátok a véleményeteket rátuszkolni a másikra.


1.-es Azért kicsit vitáznék:

"Amúgy tudod kire emlékeztet nagyon a Mr Busta attitűd?

Meg fogsz lepődni, Justin Bieberre. Mind a kettőt gyorsan érte a nagy siker"

Olvastam hogy Busta 92 óta rappel! Szóval azért a Kamikazeval is jött a siker ami aztán el is ment neki...most is el fog. Szóval a gyors siker azért nem igaz.


2.-es válaszoló:

"Én nem ítéllek el azért, amiért hallgatod, de nem is szeretnék veled barátkozni."

Egy szóval sem mondtam hogy hallgatom, és nem az én világom. Ez egy kérdés itt fent és próbálom megfejteni azt a Busta és AK26 utálatot ami mai világban már divat lett. Azért is kértem érveljetek.

2015. ápr. 9. 11:02
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Te megkérdezted az én véleményem, én elmondtam. Eszem ágában sincs másra erőltetni. De tudom, én vagyok a szemétláda...


Bustának soha nem volt akkora sikere mint most. Ez amúgy még egy külön nagyon furcsa dolog, hogy ekkora diszkográfiával rendelkezik, és akkor lesz a legsikeresebb, mikor a legalacsonyabb emberi szintekre ereszkedik le.


Apropó Kamikaze.

Annak a bandának is eléggé megosztó témába, stílusba alkotott, de vizsgáljuk meg közelebbről.


Mr Busta felvette a legvisszataszítóbb valaha volt elgalantasabb kivagyi jampecgyerek alakját, osztatlan siker.


Funktasztikus, mintha felemelkedett volna szellemileg, és elkezdett mélyrehatóbb, spirituálisabb társadalmi problémákat boncolgató zenéket alkotni. Bár nincs közel sincs akkora hallgatósága mit Bustának (bár intellektuálisan annál emelkedettebb) de azért ő valamiféle értéket próbál teremteni. Ebből is látszik hogy az embereknek inkább a fekália kell.

2015. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Gyorsan próbáltam írni, meg néha átfogalmaztam, azért vannak felesleges szóismétlések.
2015. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem értelek kérdező. Te kikéred a véleményünket, leírod, aztán meg a fejünkhöz vágod, hogy rád erőltetjük, meg Busta stílus... na az ilyen megválaszolt kérdéseknél szoktam X-et nyomni, most is azt teszem. Senki nem erőltetett rád semmit, meg lett válaszolva a kérdésed, el lett mondva, hogy mért utálják annyian Bustát. Ha érveket akarsz, akkor olvasd el még egyszer a válaszokat, mert látom elsőre nem sikerült felfogni.
2015. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretem őket mert zeneileg semmi jelentős nincs bennük, semmi mondanivalója nincsen. Aztán még semmi különleges nincs bennük, egyikőjük sem egy zenei zseni, sőt... de ez csak az én véleményem, ha akarod őket hallgatni nyugodtan :)
2015. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Legalább 10 kérdésnél ki lett ez fejtve általam, volt olyan kérdés ahol 120+ válasz született... olvass már vissza!


Egyébként meg bort iszik vizet prédikál tipikus esete. Elém állsz szétkaplak... elé állnak aztán a spanok bevédenek majd a zsaruk elviszik... szétkaplak :)

Imidzs dalok... szövegileg nulla, pu#nci, f#sz, g#ci, r#banc meg pár szó közéjük aztán kész. Ez a "legmagasabb liga".

2015. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as: Akkor legyél szíves linkeld már be azokat a kérdéseket. Köszi.

Mi ez a "legmagasabb liga"? Te követed a munkásságát?

2015. ápr. 9. 21:22
 10/19 anonim ***** válasza:

Túlzás, hogy követem, de mondjuk, hogy sok szabad időm van és mikor nagyon unatkozok akkor ránézek, na meg elég sokszor feltűnik pl. itt is, és azért én úgy szeretek beszélni valamiről, hogy képben vagyok.


Egyébként tessék itt válogathatsz kedvedre, de vigyázz! lapozni is lehet és érdemes is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=busta&katego..

2015. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!