Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utáljátok Mr. Busta-t...

Miért utáljátok Mr. Busta-t és az AK-26-ot?

Figyelt kérdés
Érveljetek és fejtsétek ki több mondatba mi nem tetszik abból amit ők csinálnak. (Aki még a nevüket se tudja leírni mert analfabéta az ne is kommenteljen.)

2015. ápr. 9. 09:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pont a napokba ajánlotta a Youtube az egyik videóját, egy interjú, kíváncsiságból megnéztem. A majd másfél órás videóba 2 egész percet nem bírt ki, hogy ne vegye elő az okádék lumpóproli tajparaszt stílusát.


https://www.youtube.com/watch?v=qgpW-qu5aoI


2 percig nem tudtam megnézni, mert már a hányinger kerülgetett ettől a felfújt hólyagtól.

2015. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Jónás a Pap ***** válasza:
38%
7#es! Vitatkoznék veled! Az AK26 nagy erteket képvisel. Jora próbálja téríteni a hallgatóságot. Pl. Az egyik számukban Giajenno (ak26) mondja hogy: "Gyerekkoromban bűnöző akartam lenni, de Rájöttem nem vár ott semmi." Szoval? Van értelme annak amit rappel az AK26. Meg qzt is mondtak hogy a "jó mindennel tobbet er" a rím masik mar sajna nm tudom De nm baj:DD
2015. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Yoni03 ***** válasza:

Kedves Jónás a pap!

A kisgyerekeknek ideális a mondanivalójuk, 13-14 évesnél fiatalabbakra gondolok.

2015. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pont a Giajenno aki fenyegette meg beefelgette Hibridet álnéven, majd utána beállt az rtm bizniszbe aztán ott tette magát... Egy hiteles ember, egy példakép, akár csak a főnök, akik a sok gyógyszertől már azt sem tudja milyen új mesét rappeljen...
2015. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mr busta nem.senkiházi.... Azért mert ti nem szeretitek nem.kell leszolni... És mi az hogy Justin bieberhez hasonlít? Hát rohadtul nem... És ha valakit nem ismertek akkor ne írjátok róla ilyeneken... Meg ha olyan rossz a zenéje akkor miért van több száz ezres rajongotabora? Még első kommentelo honnan tudod hogy miket szokott rappelni.. Ha olyan rossz? Na szóval... Azért mert ti nem szeretitek azért még más igen nem kell leszolni... Senkit se érdekel hogy mi a véleményetek...
2017. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 gergo14 válasza:

Igaz,mar lassan keteves kerdes,de en most valaszolok ra.

A valaszokat elnezve ti sem vagytok sokkal ertelmesebbek mint Kordik Zsolt(Mr.Busta).Egy feltett kerdesre azt a valszt adjatok amit a kozossegia media beletek nyom,hogy szar meg nem tud masrol rapelni a f*on meg a ge*n kivul.Itt kezdodik a problema,hogy ugy alkottok velemeny,hogy elotte utana neznetek a tenyeknek.Nem egy olyan dala van ami sokkal tobrol szol pl:Sorsod,Semmi baj,Essemmel a Kess,Kirakat story,Boldog Legyel,Tuzben edzett ferfi,Renduletlen,Eleget lattam testver stb.A nagy utalkozoknak ezeket a zeneket ajanlom figyelmukbe,hallgassak meg es utana mondjanak velemenyt,sokkal tobb es melyebb tartalmu mint a tobbi felkapott raper dala.Es lehet itt beszelni arrol,hogy milyen hulye Busta meg stb.de o elhatarozta,h alapit egy kiadot es megcsinalta,es nem egy szimpla kiado lett,hanem egy olyan amivel mar uraljak a zeneipar nagy reszet,szoval elkell ismerni h amit csinal azt bitangjol csinalja.Az Ak26rol meg amnyit,h nem tulzas azt mondani roluk,h nem csak a Real Trillbe de az egesz orszagba a legjobbak.Szoval mielott velemenyt mondtok,nezzetek utana a tenyeknek.

RTM4LIFE

2017. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 gergo14 válasza:
Ja es mar 18elmultam ha valaki azt hinne h 14vagyok.
2017. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek veled..
2017. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves 16. válaszoló


1. ha nem trágár akkor proli hitvány nevetséges zene...a tömegnek szól..az átlagszavazónak aki azt mondja: "he?"..

lehet van olyan zenéje ami nem trágár alpári mocsok mint amiket én ismerek..de mit számít ez könyörgöm..nem egy-vagy két szám alapján kell megítélni ez jogos..de az életművébe az is beletartozik...és aki ilyen számokat kidob mint a megeszik a ge**met az egy rendes és tisztelnivaló életművet nem állít fel soha.

2. látok abban realitást, h bukta nem egy idióta, sőt inkább okos mert tudja mivel lehet az embereket megnyerni, hogy milyen szarokat kell írni, hogy az emberek szeressék és pénzt kreáljanak neki..

3. AK26? az egész országban a legjobbak?..ezt indokold már meg h mi alapján gondolod így..legjobb szöveg, legjobb beat, legjobb előadásmód? vagy csak azért mert népszerűek...

nem tudom kevés számukat hallottam..de az mind egy undormány volt

4. csak h szolgáltassak egy viszonyítási alapot..én csak AKPH-t hallgatok..hallgattam már killakikittet, nks-t, mikee-t..mert mondták h ők sem rosszak..annyi biztos h jobbak mint az rtm..de a magyar hip-hop legjelesebb alakjai azok talán ők..akik "úgy koncepcióban, mint kompozícióban igen jeles" előadók..Újonc (meg ugye József Attila) szavaival zárnék: "Rap Thomas Mann, feketék közt egy busman"..ha nem érted olvasd el József Attila Thomas Mann üdvözlése című versét és rájössz ezen intertextualitás jelentésésre..még egy segítség..R(ap) (T)homas (M)ann

2017. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!