Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az igazi nevük az AK26...

Mi az igazi nevük az AK26 rappelő testvéreknek? (Hiro és Giajenno)

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudtok róluk még személyesi információkat, zenei karrierükön kivül, megköszönném
2015. ápr. 11. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak azert... s ha nem tetszik akk ne nezd a kerdeseket. most ha olyan nagy a pofad akkor kommentalj..ok a legjobbakk akk is.... nagyon hasznos volt a valaszod minden esetre...-_-
2015. ápr. 16. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagy a pofám? Ember, te be vagy rúgva? Te neked kezdett itt habzani a szád nem nekem.

De ezek után nem is csodálom, hogy őket kedveled, mert csak netgengszterkedni tudsz, az meg a rivós fanoknak a stílusuk.

2015. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah persze... egyesek azert GYIK-eznek hogy tudjanak meg bizonyos dolgokat amelyekrol mashogyan/mashol nem biztos hogy megtudnak.... nem lattam tobb ilyen kerdest, csak miutan feltettem ezt a kerdest lattam, hogy ezekhez hasonlo kerdesek. Nem kaptam a netten mas informaciot roluk, azert gondoltam, hogy a GYIK-en teszem fel. Na es persze egyeseknek azert van GYIK-juk, mert nagyon elveznek masoknak bepofazni. Hidd el, nekem mar elegem van az ilyesmibol. Utoljara tenyleg bocs az elobbikert, kicsit durva voltam, de utalom az ilyen kocsogoket, akik azt se tudjak h mit irnak milyen kerdesre. Tenyleg bocs...nagyon felduhitettel, ilyenkor elszabadul a szam. Remelem eleg ertheto voltam.. es megegyszer bocs ha megsertetetlek...
2015. ápr. 16. 20:49
 4/4 tamashuni70 válasza:

Hiro : Molnár Miklós,

Giajjenno : Molnár Ádám

2015. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!