Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek első zenéhez...

Szerintetek első zenéhez tökéletes lessz?

Figyelt kérdés

Sziasztok Énekléssel foglalkozom, és irtam egy saját szöveget amit nem tudok el dönteni hogy jo e vagy sem!!


Nem tudok mit tenni felemész a tétlenség,

Fekszem a roló alatt jönnek a téveszmék.

Miket el rontottam én, Hatásosak vagy Károsak,

Kudarcba fullad tervek mind ezek csak

Párosak.

Hol a jelen a Vidám miért a múltamon kell

rágodnom,

Mindent mit el rontottam igérem utközben majd

kárpotlom.

De nem hagy a tudat mi fel emészit a lelkemet,

Valamit kell adnom,tudom hogy Erkölcsöket.

Én lettem a világnak fekete Báránya?

Én voltam ki meg ált a felkelés kapujában?

Hisz hogyan is ugorhatnák mikor vissza húz a

múltam,

A kapu mentén folyó ígyhát úszni megtanultam.

Sodrodom az árral de nem kaphat ell az örvény,

A tudat alatt ott fekszik hogy Itt is lessz egy

törvény.

Mig magamnak én osztom ezeket,Tarkóra a

kezeket,nem lesz amit Veszítek,mert bennem lessz

mit Keritek! bom bommm

by saját:Rodrygo G, Robi


2015. ápr. 15. 10:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
egyébként ö a szöveg iró én pedig a reflén vagyok halgasátok meg https://www.youtube.com/watch?v=gaejzBvtj_0
2015. ápr. 21. 23:35
 12/12 anonim ***** válasza:
2xSü véleményével teljesen egyetértek. Ha szerinted tökéletes a szöveged, és rohadtul nem érdekel más véleménye, hogy egy kívülálló miként látja, minek teszed fel a kérdést? El kell viselni a kritikákat, és szerintem teljesen korrekt és kifejtett válaszokat kaptál. Hiába szajkózod, hogy nem a te világod, ne olvass akkor, ha egy zenét akarsz csinálni, akkor tudnod kell, hogy más mit lát belőle. Ahhoz, hogy dalszöveget írj, tényleg meg kellene tanulnod Magyarul, mert így nem mész semmire. A stílusodról nem is beszélve, ilyen hozzáállással senki nem fog elismerni Téged, mint szerző. A zenéléshez egy kis intelligencia sem árt. Próbáltak rávezetni a problémákra, hibákra, de nem voltál hajlandó felfogni, megérteni azt, és alpári stílusban reagáltál. Gratulálok, remélem felnősz majd észben is egyszer.
2015. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!