Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dalíráshoz javasolnátok témát?

Dalíráshoz javasolnátok témát?

Figyelt kérdés

Már egy ideje írok, a nemrég alapult bandákba dalokat, szerintem nem rosszak, de nem slágerek. Annak is örülnék, ha tudnátok valami módszert mondani, hogy mivel turbózzam fel őket. Próbálok magyar szöveggel írni, bár eddi az angol volt könnyebb. Valami téma jó lenne, mert elakadtam. Vagy egy kis szövegminta valakitől. Félreértés ne essék, nem szöveget kérek, csak javaslatot. Valami olyas félét szeretnék írni, mint Demi Lovato számai. Előre is köszi.

Ui: ha valakinek lenne valami javaslata hogy hogy kottázzam le őket azt is megköszönném.(Nem az abc-és hangokkal van bajom, csak nem találom előket, nem tudom megállapítani, hogy mit találtam ki.



2015. ápr. 17. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelem.
2015. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még valaki tud valamit?

Fontos lenne.

2015. ápr. 19. 11:51
 3/3 anonim válasza:
A zene 🎵
2016. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!