Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell kiolvasni az...

Hogyan kell kiolvasni az alábbi sorokat, akkordokat?

Figyelt kérdés

[link]


Kezdő gitáros vagyok,nagyon nagy vágyam megtanulni ezt a dalt.

https://www.youtube.com/watch?v=e5QEAI_O2IA

Csupán meg kéne tanulni olvasni a sorok között :D



2015. ápr. 19. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyébként én tényleg nem nézlek hülyének. A bajom igazából csak azzal van, hogy butaságokat adtál elő magabiztosan. Az egész szövegedből kicsit áradt egyfajta lekezelés...


"Én leírtam, amit a TABról tudtam és hozzátettem róla a véleményem, de te csak semmitmondó válaszokat adsz, amire senki sem kíváncsi."


Nem azért, de én is a véleményemet mondtam el. (Emellett még persze segítettem is a kérdezőnek, de ne menjünk bele.) Vagy a te véleményed az enyém felett áll? Széééép...

2015. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 2 válaszoló! Privátban könyörgöm!


[link]

[link]

2015. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megint nem írsz semmit, csak zsörtölődsz.

Tessék, hogyan lehet TAbbal negyed, fél és egész hangokat leírni?

Rákérdezek.

2015. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akárhogyan. Szövegesen fölé írva is lehet, vagy még olyat is láttam, hogy külön jelekkel alá/fölé/mellé írva. De akadj már le erről a zsörtölődés témáról. Észre sem veszed miket írok, csak ezen vagy fennakadva... Vagy jaaa, hogy a többire már nem tudsz mit reagálni?
2015. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Emberi tulajdonság,hogy csak a saját kis világunkkal vagyunk elfoglalva,és zsörtölődünk.Mint ahogy én is csak a saját világommal,kérdésemmel vagyok elfoglalva,és megkérnélek titeket,hogy ha már értelmeset nem tudtok továbbra írni,akkor inkább ne írjatok semmit.Vita helye az üzenetben van,nem a kérdésem alatt. Köszönöm
2015. ápr. 19. 23:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Milyen műveket írt Beethoven gitárra? Én nem ismerek ilyet, de lehet, hogy van, csak megmutatná valaki?


Egyébként tabulatúra már a középkorban is létezett, lantosok, és mindenféle pengetős hangszeresek azt használták, és tudtak rajta jelölni mindent, ami kellett.

A hang hosszúságát én például úgy jelölném, hogy vagy föléírom ritmusjelzésekkel, vagy a számoknak is lehet zászlót húzni, nincs megtiltva.

2015. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]


A képen látszik minden szükséges infó.

2015. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!