Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki aki RTM rajongó és...

Valaki aki RTM rajongó és azon belül Awful fan is, megmondja nekem, hogy a Veszettség és a Hullám című számjain kívül van még olyan, amelyik 18 karikás?

Figyelt kérdés
Légyszi, az RTM oltogatók kíméljenek nem vagyok veszekedős kedvembe. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat! :)

2015. ápr. 23. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha magadra ismersz

Ringy* sztár 1

Forintos nők (ringyósztár 2)

B4szátok meg

Szosztár

Felsz*p*k lesz*pói

ha a "+18-at" arra érted, hogy csúnya szavak vannak bennük akkor szinte minden száma :D

Am van 3 lemeze, Awful a grófúr, Végképp eltörölni és a Veszetség, youtuben megtalálod a promókat ha érdekel.

na peace

2015. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, ezeket a számokat már mind hallottam, és amúgy a +18-at pedig azért is tértem rá ezekre a számokra, mert afféle horror videók :D nagyon tetszettek, mert én horror rajongó vagyok :) azért nagyon köszi :)
2015. ápr. 24. 13:35
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy miért +18-asok azok a videók...Awful a legjobb rapper a kedvenc számom tőle az Eddie Rage szerintem az a legbetegebb száma szerintem fenn van youtubeon. Szerintem neked tetszene a Horror című zenéje, az fenn van youtubeon, valamint a Zazta k.u.r.v.a régebbi zenéje akkor még nem is volt tag.
2015. máj. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Youtube-on, mikor beírom pl a Veszettséget, vagy akár a Hullámot a videó legelején kiírja, hogy olyan képsorokat tartalmazhat, amelyik megzavarhatja a nyugalmat.... Amúgy tényleg ő a legjobb rapper, tudom :D És Horrort már hallottam, imádom. A többit, köszi :)
2015. máj. 7. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves Adam Smith felhasználó meg szeretnélek dicsérni, hogy milyen aktív vagy nem rossz értelembe, csak élvezem, ahogy szinte minden RTM-es kérdésre válaszolsz, és azért érezhető a válaszaidbol, hogy régebben te is fan lehettél, de ha jól látom, most kicsit elhidegültél tőlük:?:) Egyébként beszélgethetnénk privibe is, mert nem nagyon kapok értelmes személyeket, akikkel az RTM-ről lehetne beszélgetni. Üdv és bocsi, csak most válaszolok : 17/l és mielőtt azt mondanád, h megbánom, hogy RTM fan vagyok, nyugi van, tudom mit csinalok szerintem :DDDD
2015. jún. 6. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, köszönöm :)

Ma is hallgatom őket csak már nem 0-24h-ban mint régen :DDDDD

Ha gondolod írj ;).

2015. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CroneX válasza:
4 lemeze van Awfulnak ;)
2016. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!