Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Nickelback van olyan jó,...

A Nickelback van olyan jó, mint a Bon Jovi? A Bon Jovi van olyan rossz, mint a Nickelback?

Figyelt kérdés
Direkt tettem fel így a kérdést, mert nem tudom, mire számítsak. A kérdés, hogy szerintetek a két banda közül melyik a jobb?
2015. ápr. 25. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bon jovi!
2015. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ízlés kérdése. Én mindkettőt ugyan annyira szeretem, talán a Nickelback-et egy nagyon nagyon kicsit kevésbé.
2015. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Talán a legobjektívebb az a válasz, ami attól jön, aki egyiknek se nagy rajongója, de köszönöm persze mindenkiét.

2015. ápr. 25. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugyanolyan jó.Én mindkettőt szeretem
2015. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. ápr. 25. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez nehéz kérdés... Én is mindkettőt nagyon szeretem, de az objektív válasz miatt megpróbálok ettől elvonatkoztatni :D


Talán a Bon Jovi dalok hangzásra kicsit erősebbek. (ének és hangszerek) Ugyanakkor a Nickelback számai sokkal inkább megérintik érzelmileg az embert.


Szóval mindent összevetve, mindkettő ugyanolyan jó ^^

2015. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Érdekes, hogy mennyi ember van, aki mindkettőt szereti. Érdekelne az is, kívülállók mit gondolnak.
2015. ápr. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!