Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek el rappelni?

Hogyan kezdjek el rappelni?

Figyelt kérdés

A hangom szerintem meglenne hozzá meg szöveget is tudnék írni csak nem tudom hogy hogyan csináljak alá alapot, és ismerősöm sincs aki tudna. A másik meg hogyha eljutok addig h legyen egy zeném azt YouTube-ra érdemesebb felrakni és ott kezdeni ezt az egész "karriert" vagy egyszerűbb-e elmenni stúdióba és ott megcsinálni?(meg studióba csinálnak alapot vagy ott hogyvan mert valami ilyesmit is hallottam)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. ápr. 26. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

a karriert ott kell elkezdeni, hogy elkezdessz gyakorolni, és ha majd megy, akkor kezdessz el publikálni.

amúgy soundcloud tele van zenei alapokkal, nem feltétlenül kell egy kezdőnek egyből saját alap, de igyekezni kell, hogy egy idő után eljuss arra a szintre, de mondom mégegyszer, ne áraszd el a youtube-ot a kezdő próbálkozásaiddal, mert ha messze nem tökéletes, úgyis lehúzzák az összeset, te meg majd úgy reagálsz rá, hogy akkor nem is folytatod.

2015. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 T Max válasza:

Bocsi kérdező, de ez engem is érdekelne. Megjegyzem, szerintem nyugodtan pakold fel, ha úgy érzed, hogy jó, de ha lehúzzák, és amiatt abba hagyod, akkor soha nem is lehetsz rapper, és ebbe jobb, ha belenyugszol.

Az első válaszadótól azt szeretném megkérdezni erről a soundcloudról, hogy ilyen egyszerű? Innen leszeded, és kész? Sügérnek tűnök biztos, de azt a rohadt! Meg van a programom...

2015. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy meglenne az kevés... legyen meg, utána lehet beszélni a továbbiakról. Sok-sok gyakorlás, tehetség, technika, kitartás és sok sok minden kell hozzá. Javaslnám, hogy keress mixtape alapokat, amikre próbálgass rapelni, ha eszebe jut valami komoly ötlet vedd fel otthon ha van hozzá cuccod, vagy menj el egy stúdióba felvenni, olcsón ki is keverik neked, még ha nem is fullos minőségben, de kezdésnek jó... viszont arra készülj fel, hogy elején ez zsebbe nyúlós dolog!
2015. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
először is az önkritika a legfontosabb! találd meg a saját hangod első zenéid semmiképpen ne rakd ki,fejlődj,az idő alatt, ha tényleg úgy érzed van hozzá tehetséged, de ne közhelyes szövegeket írj, abból van elég,ingyen alap van elég,felvételi,lehetőség is van sok helyen,de manapság nem könnyű olyat mutatni ami megfogja az embereket.
2015. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!