Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti fizettek a kedvenc zenéitek...

Ti fizettek a kedvenc zenéitekért, vagy csak úgy letöltitek innen-onnan ingyen?

Figyelt kérdés
Persze most nem azokra gondolok akiknek nem annyira lényeg a minőség, és ezért megfelel a Youtube-os letöltés, hanem akik szeretnék igényes minőségben hallgatni a kedvenceiket.
2015. máj. 1. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 90%-ban Spotify-n hallgatok zenéket, persze előfizetve nincsen, az óránkénti 2-3 reklámmal meg semmi bajom. Ezt használom gépen és telefonon egyaránt.Persze ha van olyan játék amibe lehet saját zenét tenni (sims,gta) akkor torrent oldalakról szedek le Top 40-100 albumokat.
2015. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CD-t szoktam venni olyat, amiért sztem tényleg megéri a kifizetett pénz, bár általában akciósan, azt otthon hallgatom. Viszont egy-egy dalért már nem szívesen adok ki pénzt, ha a többi dala nem tetszik az előadónak, azokat ingyen töltöm le.
2016. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!