Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a SZJG-ből+ miért? Illetve küldenétek linket ahonnét le tudom tölteni ingyen a Szent Johanna Gimi 4. részét?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Reni - mert benne ismertem a legtöbbször magamra

Virág/Ricsi - Olyanaranyosak:)

Cortez<3 - Na ő meg nekem pontosan olyan (belsőleg) mint aki tetszik..

Meg Peti mert tök aranyos:D A 4. részéért írj privit.

2013. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Dave: Szerintem nagyon cuki:D(pl. mikor annyira örült, hogy Reninek ő a 4. legjobb barátja, mert 4-ként hívta fel valamelyik részeben) és jófej. :P

Kinga: Maga módján nagyon kedves, és iszonyat jó barát. :)

Zsolti: Őt egyszerűen csak azért mert ő szinte az egész könyv humorforrása és azért, mert ő is egy nagyon jó barát (főleg Davenek). :D

2013. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha megadod Privátba az e-mailed eltudom küldeni 1-től 7-ig pdf.-be! :)
2013. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs
2013. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Azt hiszem ha összegeznem kéne, akkor Zsolti és Kinga, az előbbi a poénok miatt, az utóbbi pedig azért, mert "őrült".

Két szereplő van, akiket nagyon nem bírok. Reni és Cortez. Főleg Reni, mert mindent félreért és semmi érzéke nincs az emberi gondolatok felismeréséről.

2013. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenkiiii!

Reni: :) Rendi, meg a maga módján vicces is :)

Virág: Kedveeenc! Pozitívan lát mindent és jól áll ozzá a dolgokhoz, igazi barát, és naon ari

Kinga:Másik kedveenc! Mivel a maga módján nagyon rendes, és kedeves, ezenkívül jó céljai vannak, és nagyon jó emberismerő

Cortez: Na jó ezt megmagyarázzam? :D

Ricsi: Még egy másik kedveeenc! Ahogyan Virágot védi... Nagyon rendes aranyos, attól függetlenül, hogy menő és laza:)

Zsolti: Nélküle uncsi lenne a könyv. Ő maga a megtestesült nagybetűs HUMOR :) Imádom

Macu: Vicces,jófej:)

Dave: Imádtam amikor felhívta Reni, és megtudta hogy ő a 4. legjobb barátja :) Annyira cuki volt :)

2013. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én elküldöm neked 1-től 8.-ig pdfb.-be a szjg-t csak írj nekem privibe e-mailt!
2013. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni.Talán Ricsi, nem tudom miért. Ja és utolsó el tudnád küldeni nekem is?
2013. máj. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rogi0513 válasza:
Egyértelműen Zsolti. Volt, hogy esténként amikor olvastam anya bejött, hogy halkabban nevessek. Nélküle unalmas lenne a könyv.
2013. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Luckof ***** válasza:

Mindenkit imádok! :D

Reni-Néha rá hasonlítok,meg úgy irigylem Cortez miatt

Cortez-Háth ő olyan NO COMMENT♥

Ricsi-Ő a "Tündérsrác".Olyan cuki,ahogyan védi Virágot,meg amikor piszkálták Emót rajzon,akkor ment és mondta...Meg az is cuki volt,amikor elmondta,hogy mit szeret Virágban

Virág-Ő a "Tündérlány".Naon cuki,a kis hippi! :)

Zsolti-Nélküle a Szent Johanna uncsi lenne.Máday néni csirkét süt.

Kinga-Sokat nevetek a dumáin.:DD

Dave- A 4. részben cuki volt,meg amúgy kis aranyos

Macu-Jófej

2013. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!