Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a sok kis...

Miért van az, hogy a sok kis tinilány azzal, hogy Skilletet meg Nickelbacket, vagy Three Day Grace-t hallgat már hatalmas rockernek képzelik magukat?

Figyelt kérdés

nem akarok általánosítani, mert nyilván nem mindenkinél van ez így, de nem is egyszer találkoztam már ilyen esettel

Persze nem akarok most ezzel háborút indítványozni, csupán érdekel a véleményetek ezzel kapcsolatban


2015. máj. 1. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tinédzserek olyan fajta kisbirkák, akik mindenképp skatulyákba meg dobozokba akarnak rakni mindent és mindenkit. Magukra épp ezt a címkét aggatták, hát istenem. Egy másik kisbirka meg azt mondja erre, hogy a-a, ő az igazibb címkés a dobozban, mert blabla.

Őszintén, ez annyira felesleges. Ha ettől jobban érzik magukat, hát nevezzék magukat rockernek. Nem változik semmi. Nem kapnak érte adókedvezményt, nem bántanak vele senkit, az égvilágon semmi nem változik.

Amúgy is elég nehéz meghúzni a pontos határokat, nem?

2015. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
alapból azt nem értem, miért dicsőség "hatalmas rockernek" lenni vagy akármilyen más stílust hallgatni, bárki meg tudja csinálni, nem egy érdem, teljesítmény vagy ilyesmi, én is nyugodtan hallgatnék csak olyan bandákat, amik a metalarchiveson listázva vannak és akkor én is hú-de-nagy-metálos lennék, nem azért nem teszem meg, mert számomra akármilyen kihívást jelentene, egyszerűen nem akarom
2015. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
A média bojkottálja a rockzenét, ezért azt hiszik, hogy ha egy popegyüttes torzítós gitárt használ, akkor az már rock.
2015. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Miért, a Skillet, Nickelback, 3DG nem rockbanda? Csak az a rocker, aki AC/DC-t meg Mötallicát hallgat?

Találj ki jobb viccet. ;)

2015. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: így igaz, nem vicc.
2015. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem mondtam egy szóval sem, hogy nem rockbandák :D Nem kell kiforgatni a szavaimat :) Csupán nem értem a rajongás forrását, mivel köztudottan vannak ezeknél keményebb bandák is :)
2015. máj. 2. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak ennél keményebb bandák is"

Csak némelyik már annyira kemény akar lenni, hogy a zenéből ízléstelen zaj lesz. Én pl ezt a rockot szeretem ami még hallgatható, persze nem kiáltom ki magam "iszonyatkemény metálrokkernek" ami miatt gondolom jött neked ez a kérdés. Meg nem mindenkinek egyforma a hallása, az érzékenyebb fülűeknek már ez is keménynek számít.

2015. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha vannak keményebb bandák is? Az a rocker, aki a legeslegkeményebb rockot hallgatja?

Én odavagyok a Skilletért meg a 3DG-ért, de brutal death metált is hallgattam már.

2015. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Akkor szerinted KI a rocker? Csak kérdezem :)
2015. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy a rockerség mögött nem csak az rejlik, hogy ki milyen zenét hallgat. Számomra ez egy életstílus,mert a rock által találtam meg leginkább önmagam és a barátaimat :)

Nem mondom azt, hogy rossz számaik vannak ezeknek a bandáknak, sőt! :) Ha úgy tartja kedvem én is meghallgatom őket :) a kérdésemmel tulajdonképpen a divatrockerségre akartam kilyukadni, de úgy tűnik, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést :) Én ezzel senkit nem akartam megbántani :)

2015. jún. 3. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!