Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A "Most múlik pontosan"...

A "Most múlik pontosan" EREDETI szövege hogy van és hol található?

Figyelt kérdés

Vagy 3 fajta ehhez hasonló kérdést láttam itt, csak épp az eredeti előadót próbálták kideríteni....nekem viszont a legeslegeredetibb szövege kell, mert a Quimby csak átírt egy már létező számot! :)

Egy középsulis tanárom említette, SŐT le is játszotta nekünk az eredeti dalt, ami - ha jól emlékszem - Trianonról szólt, és még megrendítőbb volt, mint az ismertebb.

Megindokolván, hogy miért a Quimby-féle verziót ismerik, azt mondta, hogy annak idején betiltották, és szigorúan ellenezték, hogy nemcsak le ne merjék játszani, még beszélni se beszéljenek róla.

Ez kb. a 20-as évek környékén volt ugyebár. Azóta viszont ezt a tiltást feloldották, de mégse találom sehol. :/



2015. máj. 1. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

igazán megtanulhatnátok használni a google-t,

kb fél percbe kerül megtalálni [link]

2015. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, viszont kikérem a nem megfelelő hangnemű választ! Csak feltettem egy kérdést, amire (javíts ki ha esetleg tévednék) ez az oldal a megfelelő. o.O

Csak egy szimpla kérdés, udvarias feltevése, ellenben a válasz bunkó és odavetett.....mindenesetre köszönöm a "segítséget"!

2015. máj. 3. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
oké persze, csak zavar, hogy ennyi lusta ember van, bocs ha sértő volt a válaszom
2015. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ezt a 20as evek kornyeken irtak, hogyan lehet benne 56
2015. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó:ott a pont!!!
2018. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!