Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Papp László Budapest Sportarén...

Papp László Budapest Sportarénában az ülőhelyeken ülni kell?

Figyelt kérdés
Persze elég furán hangzik, de nem voltam még arénás koncerten, aztán nem tudom, hogy ülni kell-e. Mert elég érdekesen nézhet ki egy ülve "őrjöngés". Mert csak magával ragad a koncert hangulata. Ülve meg toporzékolsz vagy mi?

2015. máj. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ülni kell. Ha nem kéne, felesleges lenne az ülőhely. Nyilván te sem örülnél, ha az ülőhelyeden üldögélsz, és valaki feláll előtted és ugrál, te meg semmit se látsz emiatt.
2015. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ülni kell. Ha tombolni akarsz akkor vegyél álló jegyet, ha őrjöngesz kivezetnek az arénából :D
2015. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ott ülni kell, de mi ügyesen megoldottuk, a legfölső szektorban voltunk és az utolsó ülősor után/fölött volt egy kb 2 méter széles csík végig, ahova hatramentünk es ott tancoltunk. Nem gondoltuk hogy táncra perdülunk a koncerten, azért vettünk ülőhelyet, de aztán ez lett a vége. Közben egy csomoan csatlakoztak hozzánk az ülőhelyekről. Mondjuk ez mar régebben volt, akkor nem szólt ránk senki, lehet hogy azóta szigorúbban veszik.
2015. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdesten is fel akartam tenni de ha esetleg a kedvenc számom kedződik akkor sem ugorhatok fel örömömben neztem ár csomo koncertet ülő helyről es ott is fel szojtak álni egy jó dalnál! Miert nem lehetne felálni én ezt nem értem?! Ha esetleg a mögöttem ülő nem lát akkor felál!
2016. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk nem tud felállni? Ha azért vesz ülőhelyet, mert kényelmetlen neki állni? Azért fizeti ki a pénzt, hogy muszáj legyen állnia az ülőhelyén, csak azért, mert te nem vettél magadnak állójegyet?
2016. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kibirja azt a 4 percet
2016. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!