Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fall Out Boy miòta...

B1nc1 kérdése:

Fall Out Boy miòta számít hipster zenekarnak? És miért?

Figyelt kérdés
Beszèlgetèsben megjegyeztem, hogy szeretem a Fall Out Boy zenèjèt ès le lettem hipsterezve. Most akkor a The Offspring-et meg Skillet-et is szeretem, azok is hipster zenèt kèszítenek? Igazàbòl nem èrtem, hogy mitôl lesz egy zenekar "hipster".

2015. máj. 4. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hipster zene a FOB és a Skillet meg az Offspring sem azok, aki mondta el van tájolva


hipster zene pl a Neutral Milk Hotel

2015. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
olyan hogy hipster zene NINCS, minden indie zenekar először "hipster" zene, aztán felkapott lesz, egyre többen ismerik meg és a hipsterek meg abbahagyják a hallgatását, tudtommal a FOB eléggé jelentős név és ismert szóval NEM hipster zene... sajnálatos, hogy a magyar társadalom nem képes megérteni, hogy mi az a hipster
2015. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!