Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort CR100, vagy inkább PST...

Cort CR100, vagy inkább PST Classic Standard?

Figyelt kérdés
A Cortban Power Sound PSLP-1F & PSLP-1R hangszedők, a Powerstateben Wilkinson hangszedők vannak. Árban konkrétan 100 Ft különbség van köztük.

2015. máj. 4. 21:06
 1/2 kojee ***** válasza:
Nekem a fent említett cr100-ból van 1 db. A hangszer mikor hozzám került kényelmes pontos volt. A hangszedők nem a legjobbak, de nem is használhatatlan. Elég "karcos" hangjuk van, ami nem biztos , hogy rossz, ez ízlés kérdése. Nálam egy idő után lecserélődtek. A PST-ről és a Wilkinson hangszedőkről nem tudok nyilatkozni, mert még soha nem próbáltam.
2015. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Wilkinson hangszedők a kategóriájukban szerintem baromi jók. De ez nem jelent semmit, szerintem azt kell nézni, hogy melyik a jobb gitár... a hangszedő úgy is cserélhető.
2015. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!