Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a youtube csatornajuk neve?

Mi a youtube csatornajuk neve?

Figyelt kérdés
Delutan talaltam egy pasikbol allo idolcsapatot (jpop) de a youtube-om nem jegyzi meg az elozmenyeket ezert nem tudom. Nem tudtam likeolni sem hogy ugy jegyezze meg a telom de sietnem kellet (kulon orak) azt tudom, hogy egy srac van a csapatban akinek fekete haja van es janiarban toltotte a 16ot es Aoi-nak hivjak es van meg egy srac akirol tudok valamennnyit (nagyon keveset..)T betuvel kezdodik a neve A es M bateu is csak nem tudom, hogy milyen sorrendben. Azt hiszem neki de nem biztos, hogy rozsaszin haja van (szoke es elol kis rozsaszin) es magas. Tusom ez keves info de ha valaki veletlenul tudja irja le ide :D elore is koszi :)

2015. máj. 5. 18:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Semmi most mar, megtalaltam :D
2015. máj. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!