Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ciki manapság Zámbó...

Nikolsz kérdése:

Miért ciki manapság Zámbó Jimmyt hallgatni?

Figyelt kérdés
Valahányszor megtudja valaki, hogy azt hallgatom, mindíg kiröhögnek. Szerintem szép számai vannak és nem is rosszak. Mi erről a véleményetek?

2015. máj. 10. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó énekes volt. Ha ez tetszik, hallgasd.


Elmondom, én hogy "érzek" zene terén. Nekem fontosa hangszeres kíséret, hogy az is minőségi legyen, és az énekes. És a legtöbbször a szöveg is számít. Led Zeppelin, Doors, Beatles, Rollign Stones, Hendrix, Steppenwolf, Creedance, Kinks, Slipknot... Csak pár, amiket halglatok, szeretek...

Ne mhalglatok rádiót. Miért? Mert amiket adnak, attól 10 számból 9-nél cska azt tudom krédezni magamtól, hogy "Ez mi a franc?", "Ez komoly?". Inkább játszanának ott is Z J-t, mint még egy "Magna Cum Laude - A főnököm" típusú, számomra se füle, se farka, botegyszerű semmit.

2015. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
A fiatalok körében régen is az volt.
2015. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Hülyeségből néha én is kinevetem húzom anyumat a retrós számaival, de nem gondolom igazán komolyan. Tudom, hogy másnak meg az "én zeném" borzalmas. Egyébként mindenkinek szíve joga azt hallgatni, amit csak szeretni. És legalább elmondhatod magadról, hogy nem divatból hallgatsz valakit, hanem mert tényleg tetszik! :)
2015. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Cikinek nem ciki, csak egyáltalán nem felkapott. Manapság az kell...
2015. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy azért, mert amikor említésre kerül a neve, sok embernek az izzadásig mulató nagymamák csoportjai jutnak eszébe. Szerintem. Ha neked tetszik, akkor hallgassad nyugodtan, ne törődj vele, hogy mit mondanak.
2015. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Lehet, hogy aki azt mondja, az még szégyelli, hogy elérzékenyül tőle.

Mint az Ismerős arcoktól.

De a ma divatos számok többségéből nem lesznek 10-20-50 év múlva is hallgatós számok.

2015. dec. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
13 éves vagyok és majdnem minden nap meghallgatom jó pár számát.
2016. aug. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!