Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki szereti a Tokio Hotel- t? A "régit" és az "újat" is.

Figyelt kérdés
Mert az összes ismerősöm közül úgy tűnik én vagyok az egyetlen. Mindenki vagy utálja, vagy csak hallomásból ismeri.

2015. máj. 16. 22:00
1 2 3
 1/21 veterán vas ***** válasza:
Mindig mindenhol kell lenni egy "utolsó mohikán"-nak. Még az ilyen nyálas zenék esetében is. :)
2015. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én szeretem mind a kettőt , de szerintem a régi jobb volt.

17/f

2015. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az újat nagyon nem szeretem,de a régit igen. Engem is cikiznek miatta,főleg hogy nem is tartozom igazán a "célközönséghez" a magam 26 évével. :)
2015. máj. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
csak a régit
2015. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A régi dalok közül néhányat meghallgattam, ez az új elég szokatlan és hát engem durván megdöbbentett a legújabb klipjük / https://www.youtube.com/watch?v=EqEjFiYDoNk/.
2015. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A régit szeretem, az új dalok közül csak párat.

És rám sosem néznek furán ha a Toki Hotel-es pólómban megyek suliba :D Sőt.

2015. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jó neked, engem rendszeresen leszólnak érte páran, pedig szeretem azt a pólót, és szerintem jól néz ki...

(a régi van rajta)

2015. máj. 17. 16:37
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Régi, új, teljesen mindegy, dúl a láv :D már legalább 10 éve:DDD ami azért nem semmi:) bár megmondom őszintén, mikor először hallottam az új albumot, kétségeim voltak affelől, hogyan fogják színpadra vinni rendes élőzenével a számokat, de fantasztikusan megcsinálták azt is.. :)) szóval, részemről semmi olyasmi nincs, ami miatt ne szeretném őket ugyanúgy. bár elég nagy törés, hogy a 2007-es ígéret szerint még nem jöttek vissza ide koncertezni, de reménykedjünk... 18/L
2015. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szeretem a régit is, az újat is...de néha nehéz elfogadnom azt a radikális erkölcsi változást ami végbement az együttesben....fáj értük a szívem, de remélem rájönnek majd, hogy többre képesek ők, mint a "buli az élet", megb"@"szok mindenkit fiút is lányt is"-stílus...
2015. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Igen... Én szerettem őket és még mindig szeretem, bár a régebbi számaik közelebb álltak hozzám. :)

18/L

2015. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!