Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szereti itt rajtam kivül...

Szereti itt rajtam kivül valaki a Tokio Hotelt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%

Én szeretem őket. :DD

17/L

2011. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%
Büdös majmok
2011. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Mármint kik? A rokonaid? Az ilyen megjegyzéseket írd majd az önéletrajzodba már ha lesz neked olyan:/ Szerintem nagyon rossz helyen jársz!
2011. aug. 9. 04:04
 4/31 Magyar Vagyok válasza:
53%
Azok büdös buzeráns tetűarcú görény cigányok.
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Állítsd már le magad! Elég baj, hogy magyar vagy, remélem nem kerülök veled soha egy légtérbe, mert én szégyellném már magam helyetted...

Ha nem szereted a Tokio Hotelt, akkor miért nem lehet annyit mondani, hogy bocsi, én nem szeretem őket, nem jön be a stílusuk? Ezzel semmi gond nem lenne, én sem szeretek minden zenét, de NEM ócsárolom azt, amelyik nem tetszik.

Arra nem gondoltál, hogy ezzel valakit megbánthatsz? Nekem a Tokio Hotel nagyon sokat jelent, és csak hogy tudd, ők is emberek, és szerintem ha hallanák, miket mondasz róluk, egyáltalán nem esne jól nekik!

Egy, az miért baj, ha valaki meleg? Kettő, a TH-ból senki sem az, nézz csak utána. És németek, nem pedig cigányok. Egyébként ezzel az utóbbival dobálózni szintén elég primitív dolog.

2011. aug. 10. 19:25
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Kit érdekel hogy nem esne jól nekik vagy neked, ezek magamutogató , idegesítő, ronda, buzeráns férgek.
2011. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Rami:D válasza:
41%
Teljesen egyetértek az előttem íróval!Ezek olyanok, akik csak a rángatózásukkal hívják fel magukra a figyelmet... a rasztásról vagy ki a szarról már ne is beszéljünk... olyan mint egy felmosórongy. Az a bill klausicc meg süllyedjen a föld alá azzal a szerencsétlen kinézetével együtt... 3 hétig növeszti a borostájáét, és ez a nagymenő? El vagy tájolva kisszivem...
2011. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Igen, csak a rángatózással. Azért is nyertek annyi díjat:

[link]

A rasztásnak neve is van, Tom Kaulitz. Először is megéznélek, hogy te hogy nézel ki, másodszor, hogy tudsz-e valamit jobban, mint ő. Egyébként már nem raszta haja van, de azzal is nagyon jól nézett ki, távol áll a 'felmosórongytól'... Tudod, HAJA miatt lenézni valaki elég gáz.

Az KAULITZ, oké? Ha legalább valami viccessel álltál volna elő, de ez így nem volt valami jó poén.

Billel is csak a kinézete miatt van bajod? Megint csak azt mondom, elöbb nézz a tükörbe, mielött másokat leszólsz.

Bill azt csinál a kinézetével, amit akar, mindig is jól fog kinézni. Azon is ennyire kiakadnál, a szomszéd Józsi bácsi borostát növesztene? Mellesleg megnyugtatlak, te akár pinkre festhetnéd a hajad és 5 méter hosszú szakállt is növeszthetnél, a kutyát se érdekelnéd. Nem úgy, mint Bill, akiről hetekig cikkeztek, pedig mindössze annyit tett, hogy szőkére festette a haját.

Legalább vennéd a fáradtságot, hogy meghallgasd egy számukat, vagy megnéznél egy interjút. Talán tetszene a zene, és nem mellesleg rájönnél, hogy milyen jó emberek ők.

Én sem szeretek minden együttest/énekest, de ha valakit nem, azt úgy nem, hogy tudom, milyen zenét játszanak, láttam már, hogy viselkednek és az kifejezetten nem tetszik. De még akkor sem beszélek róluk ilyen hangnemben, mint te!

Szóval ja... Ajánlom olvasd újra, ami írtál, mert elég röhejes és szánalmas megnyilvánulás.

2011. okt. 1. 21:53
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Kla-kla-kla-kla-klausicc!! :D
2011. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Na mivan elvitte a cica a nyelvedet?
2011. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!