Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hegedűt ajánlotok egy...

Milyen hegedűt ajánlotok egy teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés

Én ezt néztem ki:

[link]


Nyáron kezdek majd tanárhoz járni. Szerintetek első hegedűnek a fenti megfelel? Ha nem, akkor tudnátok megfelelőt mutatni? Előre is köszi :)



2015. máj. 22. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes szerintem
2015. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia,

Én is ezt néztem ki. Én is kezdő vagyok. Mikor veszed meg? Én csak majd júliusban. Ha esetleg te korábban, majd írj már hogy milyennek találod...

2015. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Online rendelni nem szerencsés, tapasztalatból mondom. Ha zenesuliba mész, inkább kölcsönözz, vagy a tanároddal menj el egy rendes zeneboltba. Ha tényleg vennél egy hegedűt, akkor már szerintem egyből egy rendeset válassz, amit látsz is előtte.

2015. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És honnan tudom, hogy "rendes"? Amúgy zeneboltokban is ezt a márkát árulják, csak mondjuk rátesznek 6-7 ezret. Láttam még zeneboltban Stagg és MSA márkákat, amik kb. 25-31 ezer között voltak. Mit javasolsz?
2015. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!