Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen teljesen alternatív...

Milyen teljesen alternatív világban játszódó fantasykat ajánlotok egy koraérett 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Amiket már olvastam,és megfelelnek a kritériumnak:

J.R.R Tolkien:A Gyűrűk Ura

George R.R. Martin:A tűz és jég dala

Christopher Paolini:Eragon(ez sajnos nem tetszett annyira)

Steven Erikson:A Malazai Bukottak Könyvének Regéje(első két részét olvastam pdf-ben)

Robert Jordan:Az idő kereke(csak a Világ szemét olvastam,lehet,hogy fogom folytatni)


Lehetőleg ne legyen sokkal durvább a Malazai bukottaknál,az sem nagy probléma,ha van benne némi nagyon kevés Gyűrűk Ura áthallás(persze az sem nagyon nagy probléma ,ha van,csak ne legyen túl sok :) )


Előre köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen Gyűrűk ura szerű középkori fantasy világban játszódó:

Forgotten Realms könyvek, pl: R.A.Salvatore, Paul S. Kemp

Dragonlance könyvek

Raymond E. Feist könyvei


Magyar írótól (Nemes István, John Caldwell álnéven): Káosz könyvek. Ebben van piálás, csúnyán beszélés ilyesmik. Illetve magyar íróktól a MAGUS könyvek. Ebből nem sokat olvastam, de állítólag jók.


Itt olvass utána:

[link]

->Webáruház-> könyvek, aztán találsz annyi könyvet, hogy nyugdíjaskorodig olvashatod őket...

->Fórum, itt meg ilyen fantasykról szóló fórumot találsz, ha azt elkezded olvasgatni, biztos találsz tippeket.

2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Salvatorét én is nagyon ajánlom.
2014. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lloyd C. Douglas:,,És köntösömre sorsot vetettek

Maximum Ride

Benkő László:Szívhangok

2014. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antal15 válasza:

Bár nem mostani a kérdés de még tudom ajánlani Philipp Phulmantől az úr sötét anyagai (az arany iránytű néven ismert)

John Flanagantől a vadonjáró című könyvsorozatot

2017. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!