Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szájharmonikát ajánlaná...

Milyen szájharmonikát ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sosem volt még hangszerem, de szájharmonikázni szeretnék megtanulni egyedül, itthon (sajnos nincs időm zeneiskolára). Milyen fajtát ajánlanátok nekem? Maximum 10 ezer forintot szeretnék rá költeni.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 25. 13:46
 1/2 anonim válasza:
En most vettem egy Hohner marine band szájharmónikát (most akarok megtanulni játszani) azt ajánlom hogy nézd meg harmonicashop oldat googlen keress rá es az elsö
2015. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szákharmonika jópofa és egyszerű hangszer, simán tanulható otthon :) Nekem egy kínai van, Swan tipusú. Kb 10 éve vettem, akkor 3000 forintért. Ugyanolyan jó, mint újkorában, szépen zengenek az akkordok is rajta.

Ettől függetlenül, ha nagyon komolyan gondolod, és futja Hohnerre, akkor jobb az persze :-) nekem csak kis mellékhangszernek kellett, ha nincs kedvem vinni a gitárt.

2015. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!