Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemény az első dalomrol?

Vélemény az első dalomrol?

Figyelt kérdés
Linket privátban küldök...

2015. máj. 26. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok éves tapasztalat, egy sikeres banda gitárosa (néha ének is) ! :) Küldd, megnézem szívesen!
2015. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy kinek mekkora tapasztalata van... ha nem tetszik valami -mert nem a te stílusod-, akkor az akkor sem fog tetszeni, ha életedben semmi közöd nem volt még a zenéléshez...
2015. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan innen látszik, hogy nem vagy tapasztalt! :) A tapasztalt, zenész ember ilyen esetben nem a "tetsziknemtetszik" vonalon válaszol. Hanem azt nézi, hogy az hogy is van zeneileg, felépítés, összerakás, tudás. Szeretem a GYIK-et, mindenki elhiszi, hogy tud okosat mondani, és csak az egymás válaszára válaszolás van. Kevés itt a zenészember, sajnos tapasztaltam az évek során. :) De most leállhatsz itt szócsatázni, sok értelme nem lesz, téged minősít! :)
2015. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te pedig egy tipikus beszűkült látókörű gyökér vagy, aki lekezel mást, csak mert olyat írt, ami neki nem tetszik... azt sem tudod ki vagyok, nem is ismersz, hogy mersz bármit is feltételezni? És még én minősítem magam... És miért ne írjak semmit? Ez tudod mi? Beszűkült látókörűség. A legalja, legbunkóbb, megfáradt, járni nem tudó 80 éves öregasszonyok szokták ezt a "NEM KÖLL MÖGMAGYARÁZNI" mentalitást. Egyébként ha valami technikás, vagy bonyolult a felépítése, akkor feltűnik, túl régóta zenélek már ahhoz, hogy ne tűnjön fel, és ne tiszteljem, vagy ne becsüljem meg. De attól, hogy valami bonyolult, még lehet egy érzelmi töltet nélküli sz*r... nem számít sem a felépítés, sem a technikásság. Egyértelműen ellehet dönteni egy számról, hogy bonyolult, vagy csak mondjuk 3 akkordból áll... az, hogy kinek jön át vagy kinek nem, senki nem tudja eldönteni. A legalja szinti demos cigány zenék is tetszenek valakiknek. De ha ennyi eszed van, és annyira biztos vagy benne, hogy te itélkezhetsz, és majd te megmondod a f* szát, akkor menj el valami színvonaltalan zene ellenes "zenei tehetségkutatóba". Várom a válaszod, tudod, én veled ellentétben szeretném meghallgatni a te véleményed is.:)
2015. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet.
2015. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is küldd.
2015. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ide is küldjél!!!:)
2015. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,már nem tudom nyomon követni hogy kinek írtam,kinek nem,írjátok privát üzenetet ha nem küldtem!
2015. máj. 30. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első dalod.. hát szerintem minden téren iszonyat! Kidolgozatlan, f.s minőség.. Nem kell az első cuccokat feltemmi egyből a youtubera! Nem jó, nem hallod? A gitárhangot, nem tudom mihez hasonlítani, nem js gitárhang. Az éneklést is bízd másra! Oké, hogy azt hiszed könnyű megírni valami jót, de te nem hallod hogy ez sz.ar? Nem bántásból írom, de borzalom.. Gyakorolj még pár évet, és menj el stúdióba vagy vegyél otthonra pár minőségi cuccot amivel fel tudsz venni ötleteket! És könyörgök, ilyennel ne égesd magad youtubeon!
2015. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kíváncsi vagyok, küldd el nekem is!
2015. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!