Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel lehet rögzíteni egy stream oldalon lejátszott zenét?

Figyelt kérdés

A reverbnation.com oldalon vannak zenék amiket máshol nem találok jó minőségben, és le szeretném tölteni. Van erre valamilyen ripper program ami ha lejátszom a zenét amíg az szól felveszi? Vagy letöltőprogram?

Próbáltam mozilla cache-t, bővítményeket de nem sokra jutottam velük.



2015. máj. 30. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Van néhány csak tudni kell beállítani a jelszintet mert olyan mint egy magnó.

A jet audio lejátszóban is van hangrögzítő.

[link]

Ha wav formátumban rögzíted akkor a T-Racks 3 programmal lehet masterelni. De ezt is állítgatni kell és elég időigényes foglalkozás.

[link]

Ha nem akarsz fizetni érte akkor megkeresed az ingyenes forrását valamilyen torrenten.

https://www.youtube.com/watch?v=jQB36EgRFK8

2015. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem értem a választ. Nekem programra lenne szükségem, ami win7 alatt fut, és mikrofon nélkül is rögzíti a lejátszott zenét. Vagy olyat, ami letölti a zenét közvetlen.

Sok olyan weboldal van ahonnan forráskódból lehetetlen kinyomozni a fájl forrását így letölteni sem lehet manuálisan. Pl. a GrooveShark oldalnak már van kalózletöltője.

2015. máj. 31. 19:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja vagy hogy ezek azok lennének?... utánanézek akkor hogy mit tudok kezdeni velük. Mindenesetre köszönöm a választ.
2015. máj. 31. 19:44
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben találtam rá megoldást, így nem nehéz zenét megszerezni :)

Windows 7 alatt be kell állítani a stereo keverőt a hangeszközöknél, utána a realtime játszott zenét fel lehet venni akár a beépített hangrögzítő programmal is.

2015. máj. 31. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A JetAudioban lévő hangrögzítő is pont azt csinálja és a beállítása is hasonló. A lényeg, hogy a jelszintet nem szabad túlvezérelni mert akkor zajos lesz ha meg alulvezérelt akkor túl halk.
2015. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!