Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az új Muse...

Mit gondoltok az új Muse albumról (Drones)?

Figyelt kérdés

Hogy tetszenek az új számok, az album alapvető tematikája, a dalokhoz készült szöveges videók? Mit gondoltok, milyen helyet foglal el ez a munka a többi albumukhoz képest? Mentek mostanában koncertre?


Ugyan az album csak 8-án jön ki hivatalosan, a legtöbb dal már elérhető a zenekar által, az album pedig sajnos kiszivárgott már, így le is tölthető.



2015. jún. 3. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

elég rossz ahogy az egész banda és a stílus is

GUNS N ROSES FOREVER

2015. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elég sokszínű albumra sikerült, bár még nem hallottam az összes számot csak az általuk publikaltaka. Azt nyilatkoztak anno a Dronesrol hogy visszater a "gyökerekhez", hát szerintem ez aligha sikerült nekik, azert a Showbizbe nem fér bele egy dead inside... Elég sok kritikát olvastam hozzaszolasokban, de nekem nagyon tetszenek az új számok. Kicsit beparáztam mikor a psychot hallottam, az számomra túl mű volt. Főleg ez a your ass belongs to me now refrén erőltetett, a Muse pont azért ilyen zseniális mert minden amit csinálnak elkepesztoen finom, érzelmeket megragado. A dead inside számomra telitalálat volt, a videoklipp is hozzá csodás (ahol táncolnak). Egyébként ezek a szöveges videók nem tudom miért jók, én utálom az összeset :-D hogy oldjuk mef olcsón a hivatalos videót megoldás. A reapers baromira tetszett, eddig az a legjobb szerintem, minden benne van: szóló, keményebb rock, üvöltés, dallamossag, az a tipikus Muse-os kezdés. A Mercy engem nem ragadott meg, de ami késik az nem múlik.. Eléggé starlight hangulatú de az jobb szerintem. A Handler ia tetszett, bár egy kicsit még kell emesztgessem, a legutóbb publikált fura klipes szám viszont nálam kicsit sok volt :-D bocsi az osszevisszasagert, telefonos éjjel nem tudok aludni hozzaszolas volt :-)
2015. jún. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) elfelejtettem, nekem a kedvenc albumom az absolution, utána origin of symmetry, showbiz, Black holes and revelations, drones, resistance, 2nd law. ilyen a sorrendem. :-)
2015. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, bocsi, nem voltam világos, nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akik alapvetően szeretik és követik a banda munkásságát.


2. Köszi a választ! Nekem az tűnt fel, hogy elsőre a "kísérletezgetős" számok kerültek ki, amivel szerintem azt akarták megmutatni, hogy megint sokféle lesz az egész. A legutóbbi két szöveges videóhoz tartozó szám, a Handler és a Defector (ez utóbbit hallottad már? tegnap osztották meg) "igazi muse-os", ezek azok a számok, amik illenek a "visszatérünk a gyökerekhez" megszólalásba. Nekem összességében nagyon tetszik a dolog, és reménykedem, hogy az év végén jönnek majd ide az albummal turnézni :) Egyébként a szöveges videók szerintem jók, mert így egyesével megosztják velünk a dalokat, és azok mégsem csak lógnak a levegőben, mindegyiknek van egy saját képi világa is. Láttam egy kommentet valamelyik videó alatt, amiben az volt, hogy így mindegyik dal külön életet él, külön-külön értékelhetőek egymagukban, és nem csak egy albumot kapunk egészben, ami tök jó szerintem is.

A Psycho-t én nagyon sokáig emésztgettem, hangzásilag elég király, a szöveg pedig nagyon furcsa volt az elején. Aztán arra jutottam, hogy amit Matték mondani akartak vele, ahhoz ez a szöveg illik, így nincs ezzel semmi baj.

2015. jún. 4. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, számomra is furcsa egyébként hogy mennyire nem tetszenek ezek a szöveges videoklippek, bár azért véleményem szerint a Muse-nak nem erőssége jó videót forgatni (konkrétan a Hysteria jutott eszembe, nekem az a klipp nagyon nem illik a számhoz, dehát ízlések és pofonok :))

Én pont az ellenkezője vagyok annak amit Te mondasz azzal kapcsolatban, hogy minden szám "külön világgal rendelkezik". Pl. nekem az Origin of symmetry-ben az tetszett, hogy elindítottam az albumot, és egymásra épültek a számok, okosan voltak kiválogatva, így az egész egy nagy alkotássá fejlődik - persze minden számnak megvan a maga mondanivalója és extrája, de nekem nagyon tetszett ez a harmonikus megoldás. Egyébként ebben a Placebo verhetetlen, illetve a Radiohead is nagyon szépen tud komponálni albumokat. A Dronest még nem hallgattam meg egy egész albumként (őszintén szólva nekem csak most jutott el a tudatomig hogy kiszivárgott :D de mindjárt letöltöm), ha meg tudják azt oldani hogy pl. egy Reapers és egy Dead inside harmonizáljanak akkor egy új szintet érnek el a zseniális zenélésükben. :)

drones.muse.mu - ezen az oldalon meg van jelölve Budapest mint turnéhelyszín (Sziget), szóval remélem hogy előbb utóbb tényleg bejelentik h jönnek :D

A Defector volt az a "fura klipes szám", azóta meghallgattam még párszor, hát meg kell szokni, sajna nincs jó fülem a tiszta hangomhoz de azt hallom hogy ez a szám lényegében félhangokra épül (remélem nem mondok hülyeséget:D) de egyébként megvan a bája ÉS még a klip is király :D

2015. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!