Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » AK26nak nem szokott lenni...

AK26nak nem szokott lenni kültéri koncertje csak olyan, ami discokban van? Azért kérdezem mert nagyon szeretnék elmenni de nem vagyok 18 éves. úgy Kazincbarcika-Miskolc környékén

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Kültéri koncert kulturális rendezvényeken szokott lenni, oda meg nem hívnak ilyen szinten igénytelen előadókat.
2015. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerinted igénytelen ez a te véleményed.. de attól én még szeretem._.
2015. jún. 4. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Menjen veled egy felnőtt és beengednek.

De am az AK fellépéseken elnézőbbek a club tulajok, mert sok a fiatal rajongójuk. (ilyenkor olyan a diszkó mint valami "babazsúr" :DDD)

2 éve pl. láttam az egyik bulijukon, hogy pár olyan 15 körüli srác a szüleikkel mentek be... lol :DDDDDD

2015. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@19:47


elfogadom a te véleményed hogy szereted, de ettől még nem lesz egy szofisztikált performansz.

2015. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok. tesóm 18 vele beengednek ?? :D
2015. jún. 5. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!