Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitár a jobb egy jazz...

Levike1230 kérdése:

Melyik gitár a jobb egy jazz gitárosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy jazz gitáros vagyok, és választhatok 2 gitár között. Egy GREG BENNETT ROYALE RL-3, és egy IBANEZ AS73-ról van szó én nehéz a választás. valaki tudna segteni?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. jún. 5. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az tudna normális válasszal szolgálni, aki mindkét gitárt már használta volna elég ideig ahhoz, hogy legyen vele számottevő tapasztalat.

Ennek kicsi a valószínűsége egy ilyen helyen, de persze a reményhal meg utoljára... :)

2015. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Apukám.

Ennyire életképtelen nem lehetsz.

Ott van előtted mind a két gitár.

Fogdosd meg őket, játssz rajtuk, hallgasd őket, és amelyik kevésbé tetszik azt add el.

Most komolyan, szerinted mekkora az esélye, hogy van itt ember, akinek pont volt dolga ezzel a két gitárral, főleg lehetőleg egyszerre, ráadásul ki tudja ki adja a választ.

Ha most néhány random vérpistike azt írja, hogy az egyiket tartsd meg, akkor eladod a másikat?

2015. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőknek! Amelyik neked jobb azt tartsd meg!
2015. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az előzőeknek igaza van... bár mikor még kis p* cs kezdő voltam, akkor semmi különbséget nem éreztem a Cort X-1 között, és egy 600k Ft-os jazz gitár között (utóbbi talán Vox volt, de ez tényleg régen volt, nem annyira emlékszem a részletekre)...
2015. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam ezzel mondani, hogy ha az ember még nagyon kezdő, akkor valószínűleg nem fogja tudni eldönteni, hogy melyik a jobb...
2015. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!