Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találtam a reklámok között egy helyes és szimpatikus amerikai,vagy magyar mittom én milyen fiatal zenészt, vagy dj-ét.Rámentem a Youtube oldalára és a leírások között hagyott egy üzenetet a feliratkozóknak, ami hogyis mondjam eléggé mellbevágott. Megnéztem ki az illető, hogy ilyen szókimondó és merész kijelentésekkel dobálodzik.Nagyon meglepődtem mikor is kiderült,hogy ő egy híres neves valaki, hogyis mondjam,valami sztárdj, vagy mi a frász.A zenéi tényleg elképesztően jók, de ez a lekezelő üzenete kissé eltántorított attól,hogy feliratkozzam a csatornájára. Mit tegyek szerintetek? Egyáltalán kicsoda ő,ismeri valaki jobban,hogy az egész Internet tele van vele és megengedhet magának mindent. Viszont a zenéi tényleg tetszenek,fantasztikusak és valóban színvonalasak.Segítenétek mit tegyek ebben a kérdésben?Feliratkozzam, ne irtkozzam, egyenlőre magam sem tudok dönteni.


Köszike!


https://www.youtube.com/user/Axonee


17/N



2015. jún. 6. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem semmi nagyon durva, van ennél sokkal közönségesebb is.egyszerűen azt akarja,hogy a "műmájer hülyék" ne látogassák a csatornáját,csak azok akik zenét akarnak hallgatni és őt kedvelik,nem más trendkövető hülyeségeket,amik a főcsatornán mennek.ebben van azért igazság is,de nem feltétlenül minden rossz ami ott van a nagyközösben.helyetted nem tudunk dönteni,ha tetszik a zenéje akkor jelöld,ha nem,akkor hagyd a pécsába!:))
2015. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Mégvalaki véleménye?
2015. jún. 6. 23:38
 3/11 anonim válasza:
Óvakodj a New Agesektől! Vad, durva, kegyetlen, arrogáns, igen feltűnő és nem evilági gondolkodású emberek ezek.Legalább is amit én tudok róluk.Eszméletlen hatásvadászok,nagyon veszélyesek a szó szoros értelmében véve és eszméletlenűl összetartanak egymás között.Olyanok mint a terroristák,vagy még annál is rosszabbak,mert teljesen be -és kiszámíthatatlanok,egy-egy cél elérése érdekében, bármire képesek! Elég nagy hatalom van a kezükben,mellyel senki sem rendelkezik csak ők, állítólag a ,,Nagykönyvek szerint.'' Ha neked tetszik a művészete és a nézete hajrá,mert senki sem tántorít vissza tőle.Ha ez kevés hozzá,jobb ha odébbállsz és főleg szóba nem állsz velük,mert nem biztos hogy lesz benne pozitív köszönet.
2015. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy ő az?
2015. jún. 7. 00:02
 5/11 anonim válasza:

Innét: [link]


De hozzáteszem lehet rosszul látom és ítélem meg őt.Jobb óvatosnak lenni az ilyen beállítottságú és művészetet képviselő emberekkel. A zenéi között persze vannak jók,de nem az én stílusom.Mondom ez az én megítélésem,nem biztos hogy igazam is van.

2015. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aham huhh mégvalaki?
2015. jún. 7. 00:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Na mindegy.Nem tudom mit csináljak.Még szétnézek róla a neten aztán meglátom.Még bizonytalanabbá váltam :-/
2015. jún. 7. 01:19
 8/11 anonim ***** válasza:
A híres,vagy éppen hírhedt emberekről mindig is megosztó vélemények születnek.Néha a látszat csal és az sem igaz amit kérdeznek nemhogy az amit mondanak.Sohasem tudhatod meg az igazságot arról hogy ki fia-borja.Dönts ahogy a szíved diktálja.Az ilyen híres emberek ugysem állnak szóba senkivel,el vannak szállva maguktól ált és a saját családtagjaikkal sem tartják nagyon a kapcsolatot, lásd Music Tv, Vh1 satöbbi.Márpedig ez a fickó ahogy néztem,nem ma kezdte a pályát és igen számottevően és látványosan szerepel a neten és benne van a zenei történelemben is.Még a CNN-en is volt róla szó,ahogy nézegettem.Nem kispályás ürge az egyszer biztos.Rajtad múlik mit csinálsz,mert én biztos nem fogok pölö helyetted feliratkozni a youtube csatornájára.Nem az én esetem sem emberileg,sem zeneileg! Viszont egy biztos,hogy akármit is tesz és csinál,azzal csak a jó hírét viszi a magyaroknak a világban,mert az ő művészetét legalább az egész nyugat elismeri a megjelent hazai és külföldi cikkek és zenéi alapján és nem égeti le az országot,mint ahogy egyesek a médiában és a politikában teszik azt mostanság.Ez viszont becsülendő ebben az emberben.De valójában egyáltalán nem egy nagy durranás.
2015. jún. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hm hát nemtom,szerintem nem annyira híres mert a magyar ker tévéken pl soha sem láttam őt még szerepelni,vagy olyat hogy valaki interjút készített volna vele
2015. jún. 7. 02:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor le vagy kissé maradva,nem nagyon néztél még utána:)))

[link]


Ez az ürge még az NBC-n is szerepelt, meg az Rtl-en valamikor 2000 után a mónika showban is volt.Kattints rá erre aztán pár képkockát nézz át,van neki valamilyen Tibi nevü zenésztársa is,meg a Zoltán Erikával is kavartak egy időben. [link] Van mit nézegetned és olvasgatnod róla a neten ha google a barátod,mert annyi cikk és szó van róla,mint a rohadás,csak keresgélj szépen,ha tényleg érdekel:D

2015. jún. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!