Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az együttesekről/előadókról? Ti szeretitek őket?

Figyelt kérdés

Asking Alexandria, Black Veil Brides, Coldplay, Evanescene, Green Day, Guns N' Roses, Bon Jovi, Aerosmith, AC/DC, Hollywood Undead, Linkin Park, Kiss, Limp Bizkit, Marilyn Manson, Metallica, Nirvana, Rolling Stones, Scorpions, Skillet, Three Days Grace, The Cure.


Azért kérdezem, mert imádom őket, és kíváncsi vagyok, hogy hányan vannak még ennyire oda értük, mint én. :3 :D


2015. jún. 16. 19:47
1 2
 1/13 andicika6000 válasza:
Nos én odáig vagyok ezekért az együttesekért.Imádom őket.Rock imádó vagyok.Szerintem nagyon jó izlésed van.
2015. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Örülök, hogy nem csak én rajongok értük:3
2015. jún. 16. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor végtelenül boldog lehetsz mert minden kb ötödik tizenéves ezeket hallgatja
2015. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 savanyújóska ***** válasza:

Na, sorba megyek, mert itt nagyon sok van:D

Nem ismerem, nem ismerem, meguntam, a nevét ismerem, de nem fogott meg, az összes szám ugyanolyan, jóféle, not bad, nem hallottam:(, szeressük, nem hallottam, szeressük, nem hallottam, megvagyok nélküle, nope, nothing else matters, smells like teen spirit, ha hallom nem baj, wind of change, nem ismerem, nem hallottam, nem hallottam


Amit beszúrnék: Red Hot Chili Peppers, 30 Seconds to Mars

2015. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Asking Alexandria" Ma koncert :D
2015. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom. És Hollywood undead is lesz ma a Budapest Parkban.
2015. jún. 17. 15:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Nem rosszból mondom de ált. ilyen zenéket 10-en éves lányok hallgatnak . mint a BVB vagy pierce the veil, Sleeping with Sirens, a lista második fele egész jó, Nirvana, a Cure-t egyenesen imádom a Bizkit is nagyon jó.
2015. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

16 vagyok, és igen..lány...

Igazság szerint ezek közül Asking Alexandria, Hollywood Undead, Green Day és Linkin Park az, amit állandóan, mert imádom, a többiből csak bizonyos dalokat szeretek.

2015. jún. 17. 18:04
 9/13 anonim ***** válasza:

szeretem - The Cure, Coldplay, Guns N' Roses, Aerosmith, Nirvana, Rolling Stones


szoktam hallgatni, de nem különösebben kedvencem - Green Day, Bon Jovi, AC/DC, Kiss, Metallica, Marilyn Manson


semleges/kevésbé ismerem - Black Veil Brides, Evanescence, Skillet, Three Days Grace, Scorpions


nem szeretem, nem tetszik - Asking Alexandria, Hollywood Undead, Limp Bizkit


Bár nincs a listán, de nekem a három legkedvencebb együttesem a Doors, Red Hot Chili Peppers és a Led Zeppelin. De főleg a Doors.

Ja, és egyébként én is 16 éves lány vagyok, lassan 17. :P

2015. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
HU-t imádom <3
2015. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!