Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak meg gitározni?

Hogyan tanuljak meg gitározni?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet, hogy a szüleim nem hajlandóak eljáratni még az 500 Forintos tanárhoz sem. Azt gondolják, mindent meg tudok tanulni a netről. Én meg tudom, hogy minden fent van, DE! Én nem tudok úgy tanulni, ha nincs ott valaki, és nem mondja, hogy "A-a öcsém! Ez íííígy nagyon nem jó!". Most egy barátom ajánlotta fel 2 sörért, vagy annak az áráért persze. Az se volt jó, mert hol tanít? Az utcán? Csak azért, mert Baracsban lakik, és Dunaújvárosban tanítana. (Sry h nem várja el azt hogy helybe menjek!) Továbbá azért nem, mert ez csak egy szórakozás, és nem építem vele a jövőmet. De szerintem ha így vesszük, ugyan ennyi erővel foghatnám is magam, és beülhetnék a sarokba, mert mással sem építem a jövőmet, ha azt teszem amit szeretek. Az lenne a kérdésem, hogy valaki le tudná írni lépésről lépésre, hogy hogy kell, vagy esetleg mely veboldalakat nézzem meg? Vaaagy... Akár Youtube videókat be tudna linkelni sorrendben? Nekem bármi jó lenne, én akár privátban is írogatnék valakivel, aki leírja a napi anyagot, hogy mit gyakoroljak, vagy csak belinkel egy soutube videót. A lényeg, hogy legalább valaki lépésről lépésre mutassa meg hogy mit mikor kell tanulni, mert egyedül nekem nem megy! Ezért nem szeretnék netről sem tanulni, mert egy tanár az tudja mit tanít, és mikor. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 24. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:

az igazsag az hogy a netrol nem nagyon lehet megtanulni gitarozni, ill. lehet hogy valakinek sikerul, de nem egyszeru.


En evek ota hobbibol probalkozom vele, es kivulrol lehet ugy tunik hogy tudok valamennyire, de en tudom magamrol hogy igazabol nem tudok.


Keresgess, van egy csomo oldal, probalkozz valamelyikkel.

2015. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Owww. :/ De akkor mégis hogyy legyen ez?
2015. jún. 24. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos: a netröl meglehet tanulni gitározni, egy bizonyos szintig. A kérdés milyen szintig akarsz elmenni?! A nagyon alapok fennt vannak Youtubon, és nem lehet sorrendbe rakni öket :), akármennyire próbálkozol is, és ezt nem rosszból mondom, de a mai vilába minden fennt van a neten, tehát csak meg kell keresni ami téged érdekel.

Èn nem tudom elképzelni, milyen lehet netröl tanulni, mert 7 éve zenesuliban (magán) tanulok, tanárral, és ö segít abban, hogy mit hogy kell. Persze 1 óra egy héten nagyon kevés még tanárral is, úh én napi2-3h-t tanulok netröl, viszont én már átlátom, hogy mit, hogy kell keresni :)

6 évet akkusztikusoztam, és most 1 éve vagyok solo gitáron :)

Ha van kedved írj prívátot, és majd besz:)

Remélem segítettem :)

17/F

2015. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oh! Ez érdekelne! :D Írok is!
2015. jún. 24. 13:41
 5/10 anonim válasza:
Ha van hozzá egy kis érzéked, és tényleg érdekel a dolog, simán meg tudsz tanulni egyedül is. Nem azt mondom, hogy úgy fogsz játszani mint Hendrix, de először megtanulod az alap akkordokat, skálákat külömböző fekvésben, ezek még netről is, vagy könyvből maximum pár hét. Utána csak annyit kell csinálnod, hogy gyakorolsz, gyakorolsz, és még egy kicsit gyakorolsz! Nem lesz olyan gyors a fejlődés mintha tanárhoz járnál, ez tény. DE! Ha az ember valamit meg akar tanulni, akkor azt megtudja tanulni tanár nélkül is.
2015. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja, és még valami! Ha netről tanulsz a tabokat felejtsd el! Akkordokkal tanulj, ne tabról, mert azzal nem leszel előrébb! Előző voltam
2015. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

öööö.


az akkordoknak mi koze van a tabokhoz?

2015. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Muszty - Dobay Új Gitáriskola és daloskönyv

[link]

2015. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 26. 18:05
 10/10 Szikszai Flórián válasza:

Digitális tankönyvből:


[link]

2022. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!