Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a gitárokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ezeket néztem ki, még nem tudom, hogy mikor lesz a vétel (tehát nem sürgös segítség kellene :)), csak megmutatom, hogy miket gondoltam. 7 éve gitározok, zenesuliban, de csak egy éve elektromoson (solo), és most egy Strat copym van, ami nagyon hozzám nött, de a baj az, hogy nem túl jó a sustainje, a hanggal nincs nagy baj. Gondoltam arra, hogy rakok bele Seymour Duncan-t, és lehet, hogy ez fog megvalósulni.:)

A kérdésem az, hogy melyik a jobb gitár ezek közül?

Az elsö mexikói, ezért nem tudom, hogy az milyen.

A másik ketö viszont az USA-ban lett gyártva, ilyet már fogtam a kezemben:)

A segítséget elöre is köszönöm:)



2015. jún. 27. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben valami f* sza régi használt japán Stratot néznék (persze Fender). Japán gitárokkal kapcsolatban van tapasztalatom, USA gitárokkal nincs, szóval nem tudom mennyire érné meg többlet pénzt.
2015. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hangzásban biztos jobbak az amcsi Fenderek szerintem, más mágnes van a hangszedőben..
2015. jún. 27. 15:39
 3/12 A kérdező kommentje:
De Köszi, utana nézek ezeknek is.
2015. jún. 27. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Más mágnes, mi?
2015. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ezt honnan szedted, hogy amerikában más mágnest raknak a hangszedőkbe?:D
2015. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3438858-van-..


Most ezt talaltam meg leghamarabb, de egy csomo angol forumon is lattam, hogy ezt leirtak.

2015. jún. 28. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez egy borzasztó nagy baroság... a többivel egyet értek, de ez a mágneses dolog... istenem, csak tudnám honnan szedte az illető.
2015. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a hengszedő típusától függ, hogy milyen mágnes van benne, nem attól, hogy mexikói avgy amerikai-e a gitár... :D De egyébként ha teheted amerikait vegyél, de én a japánra szavazok. Jelenleg GSFanatic-on van pár régi japán starto.
2015. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért vagy oda annyira a japán stratokért? ;)
2015. jún. 29. 10:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert jobb, mint a mexikói. Minőségileg nem tudom megközelíti-e az amerikai strato-kat, mint írtam nem volt tapasztalatom USA Strato-val, japán gitárokkal viszont többször is. Persze biztos nem rosszak az amerikai cuccok, mondtam, ha megteheted inkább olyat vegyél, a japán egy alternatíva ha nem akarsz annyit költeni, de mégis valami jóféle, egy életen át kitartó, minőségi cuccot akarsz.:) Egyébként van egy Jackson RR3-as baltám (amit nagyon szeretek, borzasztó jó minőségű) ami Made in Japan, plusz próbáltam régi japán Fendereket, és nagyon tetszettek. Ezért:)
2015. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!