Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Mit gondoltok a...

Gitárosok! Mit gondoltok a Squier gitárokról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ár/érték arányú hangszereket gyárt az alsó és a felső kategóriában egyaránt. Nekem most egy Classic Vibe '50s Stratocasterem van, ami rettentő jó hangszer, nincs túl messze egy mai olcsóbb, újonnan gyártott Fender gitártól. Persze egy-két dolgon látszik rajta, hogy ez csak egy Squier. Például a tremolotőke nevetségesen pici és rossz anyagból van, az elektronika sem a legjobb (főleg a potméterek), de ezeket könnyen lehet orvosolni. Szerintem egy kis tunninggal elég fasza hangszert lehet kihozni ezekből a gitárokból. Az alsó kategóriás hangszereik pedig kiváló tanulógitárok.
2013. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek. Az alsóbb kategóriás cuccaik tanulóknak jók, a drágább gitárjaik meg szerintem piszok jók, egyesek szerint a mex Fenderekkel is felérnek. Elsőnek abban is igaza van, hogy a drágább gitárjaikon csak ilyen kisebb dolgokon spórolnak. Én a Squier Standard Stratomon a hangolókulcsokat lecseréltem satusra, recsegő potikat helyére raktam rendeseket, a középső és nyak szedőt egy amcsi Fenderből kiszedettekre, a hídit pedig Seymour Duncan hot rails-esre cseréltem, és viszonylag olcsón lett egy fasza gitárom.
2013. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy Vintage Modified Tele Custom BK játszok. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

http://www.youtube.com/watch?v=nZO0G6fZQrQ

2013. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már sok strat "utánzatot",de számomra a Squier magasan a legjobb volt. Lehet, hogy nincs olyan hangja mint az eredeti stratocasternek, de kidolgozás,minőség,kezelhetőség szempontjából abszolút Fender minőség.
2013. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A Bullet strat semmi képpen. Sajnos tapasztalatból mondom :( Most már bánom, hogy annak idején nem inkább egy Cortot választottam. Ezek szerint a drágább Squierek jók.
2013. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ötös: A Bullettel mi volt a problémád? Nekem is volt régen egy Bullettem, az volt az első elektromos gitárom, de nekem nem volt különösebb gondom vele. Te mit tapasztaltál?
2013. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én egy Squier Standard Jazz Bassen kezdtem,ami kölcsönben volt nálam,nagyon tetszett,majd vettem egy deluxeot,ami aktív elektronikás,és eszméletlen jó.Kényelmes,szép kidolgozású,és a hangja is eléggé Fenderes :D
2013. máj. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Tessék kézbe venni egy ugyanolyan mexikói és egy deluxe olympic white stratót. A squier sokkal jobb, és szebb is. Potom 109 volt, akciósan 89 ért tavaly. Mára pedig 140 rugó az ára. Hiba volt meg nem vennem. Jelenleg egy levint nyüstölök 20 éve ami azért sokkal jobb mint a bullet.
2016. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A MIM standard valóban egy fos volt akkoriban.
2020. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!