Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találjak meg egy zenét...

Paranoizia kérdése:

Hogy találjak meg egy zenét amiről kb. semmit se tudok? :D

Figyelt kérdés
Régen hallottam egy zenét, és nagyon tetszett, de nem mentettem el youtube-n és a régi fiókom már nincs meg hogy megnézhessem az előzményeket. Csupán annyit tudok, hogy a címében volt hogy walk, meg talán hogy moon. :D Az énekes egy fiatal srác volt, zongora kísérettel énekelt, talán George volt vagy John, és azt hiszem a szövek első szava echoes volt. :D A dallamot is tudom, de ugye azt nem tudom leírni. Tudom édes kevés az info, de ha valaki esetleg, talán, tudna segíteni azt meghívom egy fagyira, vagy sörre. De tökre komolyan!

2015. jún. 28. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha ezek között nincs akkor nem tudok segíteni


[link]

2015. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vagy még esetleg ezek


[link]


meg van egy ilyen dal de ebben nincs zongora


[link]

2015. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
John Walker - Echo?
2015. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem az, de az utolsó szám nagyon tetszik :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat, remélem egyszer megtalálom véletlen azt is amit keresek. :D
2015. júl. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!