Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak meg egy...

Hogyan találjak meg egy embert, akit egyszer láttam (ezen kívül nem tudok róla szinte semmit)?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy helyes fiút Szegeden, de nem vagyok itteni, vakációzok, nem ismerhetem. A családommal kimentünk a nagyáruházba, ami után az azelőtti kráterbe leültünk pihenni egy kicsit. Ott általában fiatal gyerekek BMXeznek, vagy freestyle rollereznek. Ott volt A FIÚ, aki egy térdrésznél kissé kopottas farmerben, fekete bő pólóban és egy deszkásfajta cipőhöz hasonlító lábbeliben volt, fekete/szürke dechatlonos (szerintem oxelo) freestyle rollerrel a kezében. Ott ültünk, ezek a fiúk meg bandáztak. A bandában volt kisebb és nagyobb fiú, egy kissé "teltkarcsúra" emlékszem, volt menőző kreol, stb. A srác (szerintem) direkt körülöttünk körözött, hogy felhívja magára a figyelmünket, de leginkább az enyémet (gondolom nem anyukámét, apukámét, vagy a 8 éves húgomét). Anyukám meg is említette, én meg csak legyintettem, de nekem is tetszett a srác. 12-13-14 éves forma fiú lehetett, és elkezdett "parádézni" előttem. A rollerrel próbált felugrani a fa ülőpadra (lehetetlen feladat), nem adta fel, lehet, hogy menőzésből tette, talán inkább figyelemfelhívásból. Szőkésbarnás haja volt, a szemszínét nem láttam rendesen, de talán kék vagy zöld volt, bőre viszonylag világos. Reménykedek, hogy a napokban, amikor megyünk arra találkozok vele, esetleg tudok vele pár szót váltani, megtudom a nevét, de úgy érzem, erre csekély esélyem van. Szeretném a segítségeteket kérni, szegediek, vagy ott ismerősök előnyben!

Egy szomorú, tehetetlen, szerelmes, 12 éves lány



2014. júl. 10. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Médijúúm.
2014. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
amkor olvastam az elejét már kezdtem örülni, h ez igen én vagyok aztán rájöttem, hogy mégsem xd engem is nézett ma egy csaj nagyon amúgy xd
2014. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!