Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A One Direction a következő...

A One Direction a következő turnéján is jön Európába, azon belül is Magyarország közelébe? És ha lehet előre tudni, mikor kezdődik a következő turnéjuk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még az OTRA turnéjuk sem fejeződött be, azonban nem tudtam elmenne a bécsi koncertre, az utazást nem tudtuk volna megoldani. 2012 óta imádom a srácokat, és konkrétan egy életet jelentené nekem, ha elmehetnék egy koncertjükre, és még mindig sirógörcsöm van, valahányszor rájuk, és a bécsi koncertre gondolok. Egyszerűen csodálatos amit csinálnak, és -főleg most- a lehető leginkább szeretném őket támogatni. Már évek óta koncertjegyre gyűjtök, szeretném ha a közeljövőben lehetőségem lenne eljutni. Köszönüm előre is a válaszokat.:)

2015. jún. 30. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hát sajnos mire összegyűlik az a pénz, a csajok feloszlanak...ez van.
2015. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted Őket, akkor milliónyi lehetőséged lenne követni róluk a híreket. 2016-ban nem terveznek turnét, mert pihenni akarnak, és Harry bent maradása is kétséges, ugyanis sok felkérést kapott L.A.-ben, hogy filmszerepet vállaljon. El kell, hogy keserítselek Magyarországra nem igen fognak jönni soha. Egyrészt jelenleg nincs akkora stadionunk, hogy ennyi érdeklődőt befogadjanak..(persze gondolok itt a környező országok rajongóira is) másrészt nagyon drága lenne és azért lássuk be pár ezer magyar fan nem egy Amerika. Javaslom, hogy jelölj be az FB-n és a Twitteren olyan oldalakat, mint a Bravo Hungary, vagy a Hollywood Life, és szinte hetente olvashatsz róluk, és akkor teljesen képben leszel. Ha nem tudsz angolul, sebaj, mert kiváló fordító programok, lefordítják annyira Neked, hogy a lényeget megértsd.
2015. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát már ne is haragudjatok,de ezek a válaszok,úgy hülyesègek,ahogy vannak.Van esèly arra,hogy jönnek majd a közelbe,de előre nem lehet tudni.Èn borzasztóan örülnèk neki,hiszen a x-factor vège óta,odavagyok èrtük.

Ja ès a Starityről,ès a Nenonról,egyèbtársaik:Bravo Hungary (ők írnak igazat IS,de elèg ritkán..)

A múltkor az egyik ilyen rohadt okos oldal,azt közölte a rajongókkal,hogy Harry Styles-t,elütötte egy kocsi.Na ennyit erről.Ja ès Harry annyira szereti a rajongóit,hogy egyhamar tuti nem lèpne ki.

(Mielőtt valaki idehozná Zayt,hogy róla sem gondoltuk,közlöm,hogy rajta sokszor lehetett èrezni,hogy nincs ehhez kedve.)

Kedves kèrdező,remèlem segítettem :)

2015. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Esther1D ***** válasza:
Még a One Direction hivatalos oldala bem írt információt az új turnéval kapcsolatban, de amint már tudják biztosan a következő turné menetét akkor elolvashatsz róla minden infót. De még véget sem ért az OTRAT. Várj türelemmel ;)
2015. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)

Első, koncertjegyre a pénz már megvan, de a bécsire sehogysem tudtuk megoldani az utazást.

Mindenféle oldalt olvasok, ahová friss hírek kerülhetneki ki, azonban elég sok hülyeséget szoktak róluk közölni, és így nagyon nehéz megtalálni benne a tényleges, igaz információkat. Harry nem hinném, hogy a közeljövőben otthagyná a bandát ( mint Zayn, akin egyébként már egy ideje lehetett látni, hogy nem élvezi ezt az egészet ), a koncertvideókon is látszik, hogy mennyire szereti ezt csinálini, és milyen jól érzi magát a fiúkkal a színpadon. Tudom, hogy felröppent már olyan hír, hogy Harry távozni szeretne a bandából, de még mindig benne van, szóval...:)) De akkor is ugyan úgy támogatnám, ha kilépne, mert nem élvezi, mert tegyék azt, ami boldoggá teszi őket. Egyébként azon se csodálkoznék, ha szünetet tartanának, mert azt a tempót, amit a Modest diktál nekik, nem hinném, hogy sokáig lehetne bírni.:/

Tudom, hogy a facebook oldalukra még semmit nem írtak, valamin, hogy az OTRA még tart, de azt hittem valaki hallott már valami infót.:))

Egyébként most már olyan szinten vagyok kb, hogy ha kell, még Angliába is kimennék koncertre, csak sajnos az OTRA turnéra már minden jegy elkelt - ami Angliát illeti.:)

2015. júl. 4. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!