Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Katy Perry a...

Szerintetek Katy Perry a következő turnéjával jön Magyarországra?

Figyelt kérdés

Olvasni lehetett nemrég, hogy nyilatkozta az egyik menedzsere, hogy tervez még új albumot.

Szerintetek az állomások között majd mi is szerepelünk, esetleg szomszédos országok?

Olyanokat nyilatkozott, hogy Afrika, Dél-Amerika, Twitteren, hogy Ázsia? Lehet, hogy Európába nem is jön?



2015. júl. 4. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom milyen twitteren olvastad:D egyébként 2016-ban jön az új albuma. Biztos hogy Európába jönni fog, de szerintem Magyarországra nem, mivel itt nem fizetnének ki az emberek egy 18.000Ft-os jegyet (kb annyinál kezdődnek) egy olyan előadóra akit nem annyira ismernek. Ezt úgy értem hogy a rádióban mostanában alig ha lehet hallani Katy számait, ezzel szemben Taylor Swiftet már "rongyosra játszotta" az összes rádió...Amit nem értek miért, mert Németországban sokkal többször játsszák Katy számait, és ezáltal sokkal több KatyCat van ott..és természetesen ott tehetősebbek az emberek, ezért többen elmennek a koncertre. Katy azt nyilatkozta, hogy szereti Budapestet, a Firework klipjét is itt forgatta, és akkor ígérte, hogy a California Dreams Tourral jönni fog, de nem jött. Szóval szerintem nem fog jönni, mert nem érné meg neki...Sajnos :(
2015. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!