Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha megadok bizonyos információ...

Ha megadok bizonyos információkat, valaki tud írni egy dalszöveget?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és tudjátok szegény mostanában nagyon a padlón van...

Elhagyta a barátja pár hete, de azóta se tette túl magát rajta. Gyakran sír, és maga alatt van. Én már próbáltam neki segíteni, új külső, új emberek megismerése stb. Valamennyire segített, de még most sem az igazi.

A zene a nagy szenvedélye, egyszerűen imádja - órákat tud eltölteni a zongora előtt dudorászva, emellett sok dalszöveget ír. Én arra gondoltam, hogy adhatnék neki egy dalszöveget ami kicsit feltúrbózza az önbizalmát (emlékszem, egyszer mesélte hogy nagy álma hogy dalt írjanak róla). Nem is muszáj tudnia hogy én írtam, csak eljuttatnám hozzá. Lehet hogy kicsit jobban érezné magát tőle...

Aki tud segíteni, az priviben írjon és megbeszéljük a részleteket.:))



2015. júl. 10. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél csak az volt "Weird"-ebb, mikor egy WoW-os lányt a szakítása után úgy próbálták felvidítani a guild társai, hogy titokba felhúzták az arena team ratingjét.
2015. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt vagyok tessék hallgatlak. (Lehet csak holnap válaszolok, de írj )
2015. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1-es sirok:'DD
2015. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!