Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb: Wellhello vagy...

Melyik a jobb: Wellhello vagy a Szolnok Megye Lordjai?

Figyelt kérdés
Szerintem a Szolnok Megye Lordjai a jobb. Tudom, hogy a Wellhello sokkal híresebb, meg nézettebb, de ők inkább poposabb vonalon mozognak. Diaz még elmegy, de azt a Fluor Tomit ki nem állhatom, azt hiszi, hogy ő a legjobb rapper, meg hogy ő milyen menő, közben pedig csak egy szaros divatrapper. A Szolnok Megye Lordjaitól nem hallottam még rossz számot, és bár nézettségben jóval a Wellhello alatt vannak, Kamion sokkal jobb, ő az egyik legjobb rapper az országban. D.Nero-t pedig a hangja miatt bírom, egyetlenegy férfi sincs az országban, akinek szebb hangja lenne nála. Szóval én a Szolnok Megye Lordjai mellett vagyok nektek mi a véleményetek???

2015. júl. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik neked jobban tetszik.

A zenében nincs egyértelmű, objektív jobb és rosszabb.

2015. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első okosat mondott... Ez szubjejtív, illetve ha nem is -csak mondjuk rosszabbúl hallasz mint más-, akkor is azt érdemes hallgatnod ami neked örömöt szerez!

Ettől függetlenűl, szerintem érdemes lehet mindenfélébe(!) bele hallgatnod, mert én úgy vettem észre, hogy a fent említetteket főleg azok a 10en évesek hallgatják akik még nem találták meg a (zenei)stílusukat.

De tényleg nem szeretnélek befolyásolni, továbra is azt hallgasd ami neked tetszik! Én csupán annyit ajánlok, hogy hallgas bele sok műfajba, előadóba... Én például főleg a klasszikus zenét és a "pop-punk"-ot szeretem, de nincs olyan műfaj ahonnan ne lenne kedvelt előadóm, előadóim.


Elsőnek ment a pont... :)

2015. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Killakikitt :D


Na jó-jó,valójában annyi a mondanivalóm,hogy ez személytől függ,mert ami neked tetszik,s amit te jó zenének tartasz,azt nem biztos hogy más is.

Válaszolva a kérdésedre,én a Szolnok Megye Lordjaira rakom a voksom,már csak azért is,mert Kamion és D.Nero rapperek,Diaz számomra semleges,viszont a Fluor Tomi csak csobog mint egy kispatak.Bevallom,a Wellhello-tól szeretek egy számot,de ettől függetlenül a tagok hidegen hagynak.

Abba ne is menjünk bele,hogy miért híresebb a Wellhello mint a Szolnok Megye Lordjai :D Viszont azt vedd figyelembe,hogy a SzML mint duó,lehet hogy nem annyira ismert,viszont ha a tagokat a nevükön (Kamion,D.Nero) említed valakinek,akkor már mindjárt dereng valami.


Egy lány.

2015. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LuckeYfan válasza:
Wellhello😍
2015. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!