Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Neked mi a legemlékezetesebb...

Neked mi a legemlékezetesebb élményed a Sziget fesztivállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Legyen az jó, rossz, vicces, vagy kellemetlen, minden sztori érdekel!

2015. júl. 14. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lecumizott 2 angol punk csaj... Na az emlékezetes :)
2015. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


az király, pacsi :D

2015. júl. 14. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Kamu szexuális esemény 1 vagy több lánnyal.
2015. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát, a legemlékezetesebb Skrillex koncerten volt mikor valahogy, isten tudja hogy összeismerkedtem két szlovén csajjal és együtt buliztuk végig a koncertet ami iszonyatosa jó volt annak ellenére hogy nem igen vagyok kedvelője skrillex munkásságának.

Sajnos én nem jutottam el odáig amit az első kommentelő megálmodott.

Na meg haverral deadmau5 + pedy and the rats koncert haverral, az is epic volt..

na meg blink koncerten egy magyar csaj megkért hogy emeljem már fel mert látni is szeretne valamit, nem akart a nyakamra ülni, cserébe az lett hogy ugrott egyet és a derekamra kulcsolta a lábait és a seggénél tartottam kézzel. Ő látta a koncertet én meg nem..de cserébe a fejem almost végig a két mellei között volt.:D Kárpotolt mindenért.

2015. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az hogy el se mentem ;) !
2015. júl. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy természetfelettien szexi holland srác kinevezett engem a Sziget legszebb lányának, aztán meg pár órán át a füvön feküdtünk, ittunk, smároltunk és mindenkivel pacsiztunk, utána meg betéptünk és egész éjszaka a sátrukban röhögcséltünk. Ő volt akkor éppen a lelkitársam.


Az is vicces volt még, amikor kijöttem reggel a sátramból és zakóztam egy hatalmasat, és az úton random sétáló tömeg egyszer csak megállt, és kollektívan tapsolni kezdett nekem. Mire sikerült felállnom, odajöttek hozzám és kaptam tőlük pálinkát, meg megölelgettek. Megjegyzem, egyikük valami azonosítatlannak volt öltözve.

2015. júl. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is lennék a lelkitársad idei szigeten.^^
2015. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
befostam david guetta kozben na az volt az igazi elmeny
2015. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!