Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni, mit kéne tudnom róla/mekkora gitár kell nekem? 14L/Heves megye

Figyelt kérdés

Akusztikus gitáron szeretnék megtanulni játszani, lehetőleg egy olcsóbb gitáron (majd ha belejövök, akkor nézek rendes gitárt is), de nem tudom hogy fogjak hozzá a kereséshez, mit kell rajta nézni.

20-25.000 alatt kéne.


Előre is köszönöm!



2015. júl. 15. 23:32
 1/2 anonim válasza:
Menj le egy hangszerboltba, ott tudnak segíteni. Amikor elhatároztam, hogy gitározni szeretnék, bementem az első hangszerboltba, vettem 10ezerért egy használt, de kitűnő állapotú akusztikus gitárt, nagyon segítőlész volt az eladó. Aztán youtube- ról tanultam, rengeteg gyakorlással. Az első évben nem is voltam tanárnál.
2015. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 25000 alatt akarsz venni, akkor újak közül nem nagyon tudsz válogatni, megveszed a legolcsóbbat, és kész. Használtan viszont találhatsz jót, de mindenképp legyen veled valaki, aki ért hozzá, vagy - ahogy #1 is mondja - menj be olyan hangszerüzletbe, ahol árulnak használt gitárokat is. Lehet, hogy kellhet rá egy 10-es (extra könnyű) húrkészlet is, mert általában 11 vagy 12-esekkel szokták árulni, ami kezdőknek nehéz, könnyen elveheti a kedved az egésztől. Kérd meg a boltost, hogy húrozza át, és állítsa be hozzá a nyakat, hogy ne zörögjenek a húrok, de ne is legyenek túl távol a fogólaptól.
2015. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!