Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire nehéz megtanulni...

Gőte kérdése:

Mennyire nehéz megtanulni ukulelén játszani?

Figyelt kérdés
Több, mint valószínű, hogy hülye kérdés, de a "dolgok amiket meg akarok csinálni, mielőtt infúzióról kezdenek táplálni" listámon szerepel az ukulele elsajátítása. Inkább többé, mint kevésbbé laikus vagyok a hangszerek terén, de imádom a hangját, tehát... Hatalmas tudomány egy alapszintet elérni, vagy van értelme próbálkoznom?
2015. júl. 20. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eléggé szeretnéd, szerintem nem lehet olyan nehéz, hasonló, mint a gitár (szinte teljesen ugyanaz), és gitáron sem nehéz megtanulni az akkordokat például :)
2015. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, ha csak pár akkordot szeretnél megtanulni, azokkal már nagyon sokmindent el lehet játszani, az viszonylag egyszerű, némi kitartással és rendes gyakorlással pár hét. Persze ha valamilyen húros hangszerrel van tapasztalatod, egész más a helyzet, nekem úgy nevetségesen egyszerűen ment, hogy akkor már talán 3 vagy 4 éve gitároztam.
2015. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!